Airbaltic piletite muutmine

Uurin seda, et kui soov on muuta AB piletite kuupäevi, kas see maksab 50 eurot suund juhul kui broneeringu klass on sama ehk mul ostetud green ja uus pilet oleks ka green, siis reaalselt ei pea tasuma hinnavahet?

Nende kodulehel:

"GREEN ja GREEN plus – lennu kuupäeva või kellaaja muutmise tasu on 50 EUR reisija kohta ühe lennusuuna kohta. Lennu kuupäeva või kellaaega on võimalik muuta enne plaanitud või soovitud väljalendu, olenevalt sellest, kumb on varasem. Kui reisikuupäeva muutmisega kaasneb pileti vahetamine kõrgema broneerimisklassi* pileti vastu (valitud kuupäevaks ei ole pileteid samas" broneerimisklassis*), tuleb tasuda ka piletite hinnaerinevus.

St kas kellelgi on reaalne kogemus?

Hetkel on küll saadaval green classi pileteid, kuid minu ostetud piletitega vahe märkimisväärne.

Mina olen vahetanud niimoodi Air Balticu lendude kuupäevi, et uute kuupäevade lendude hind oli kallim kui varem ostetud piletitel ja ei pidanud peale muutmistasu hinnavahet maksma. Võibolla siis oli sama broneerimisklass.

0
0

Green ja Green Plus pole broneeringuklassid vaid teenindusklassid vms. Broneeringuklassid on kõik need erinevad üksikud tähed piletil booking classi juures, mis määravad pileti hinna. Seega, kui uute kuupäevade Greeni hind on kallim kui sinu piletil, siis ongi seal kallim broneeringuklass ja maksad selle vahe juurde. Lisaks siis ka 50 eurot muutmise tasu.

AirBalticul kahjuks vist jätkuvalt muudatuse koguhinda kohe ei näita. Kui tahad hinda teada, siis võid lehel taotluse teha või helistada ja saad hinna teada. Kui seda ei kinnita ja ei tasu, siis mingit kohustust ei teki.

2
0

Vastan ka ise, tõesti airbalticul ei loe need väikesed tähed, kui on green pilet ja saada on green klassi pileteid, maksad 50.- euri suund/inimene ja hinnavahet ei pea maksma. Mul olid "grab" ajal ostetud piletid Amsterdami, muuta oli vaja paar päeva varasemaks ja hinnad olid muidu ikka suht kõrged. Tegin taotluse ja kiirelt tuli makselink, uued piletid käes.

4
0

Endal üks kord Classic pileteid ümber broneerides küsiti pea sama suurt hinnavahet kui uued piletid maksid, samas uue kuupäeva piletid maksid vähem kui algselt ostetud. Tuli odavam vahetada vanad piletid kinkekaardi vastu ja seejärel uued piletid lihtsalt osta. Samas olen saanud vahetada ka ilma igasuguse hinnavaheta kui uue kuupäeva piletid on palju kallimad kui algselt ostetud.

Loevad hinnad mis on kuskil "globaalses ettetellimissüsteemis", mitte nende kodulehel.

Nende koduelehelt:

* Kui soovitud kuupäevadeks või ajaks ei ole enam saadaval sama broneeringuklassi pileteid, siis tuleb reisijal tasuda klassidevaheline hinnaerinevus. Uus hind kalkuleeritakse vastavalt hindadele, mis on saadaval meie globaalses ettetellimissüsteemis, mitte airBalticu koduleheküljel.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased