Aitan odavate India siselennupiletite etteostmisega

Tere

Kui sul on abi vaja odavate India lennufirmade siselennupiletite ostmisega ja sa ei taha maksta kohapeal 1000 korda enam, sest teatavasti enamus India odavlennufirmasid oma kodulehel välismaiseid krediitkaarte ei tunnista, siis saan sind aidata ostes need piletid India krediitkaardiga. Kui oled huvitatud jäta oma e-maili aadress.

Ja mis saab siis kui check-in tahab krefiitkaarti näha? Osadel lennufirmadel on asi üldse nii, et ruupiates ostes poole odavamalt peab olema indialane.

hea äriplaan ehk, kuid targem on ehk siiski kohapeal ruupiate eest osta (kellel raha napib)....neid müügipunkte linnad täis

Loomulikult saab eestlane osta vaid ikka välismaalase mõeldud hinnaga, aga ka see on oluliselt odavam, kui ostad oma pileti ette paar kuud. Sest kui saad oma e-pileti siis sellel ju kirjas ka kõik sinu kui välismaalase andmed, kuid küsimus on kuidas seda odavat piletit osta - siit ka abipakkumine.

Ma ostisn piltid Indian Airlinesile ja küll ei tehtud kuuluvusel vahet.

Oskad ehk tuua võrdluseks mõne näite- näiteks Goa-Delhi-Goa, palju hinnavahe tuleks ja mis maksaks?

Näiteks:

www.bookinghouse.net otsingust suvaline ajavahemik 01.11-20.11 Delhi-Goa-Delhi Jet Airwaysiga 4990 kr.

Näiteks:

www.indian-airlines.org suvaline ajavahemik 15.09-30.09 otselend Delhi-Goa-Delhi Indian Airlinesiga 8450 RS so. 2281 kr

Päris arvestatav vahe. Olen laisk nagu loom ja ootan hetkel turismifirma pakkumist, mille arvan tulevat kirve... kui nii on, siis hakkan ise paketti kokku panema ja sinu abi oleks teretulnud. Oled sa septembris endiselt trip.ee-s liikvel?

Ehh kurja, www.indian-airlines.org laseb osta pileteid nii eurides kui inr-ides. Täpselt sama reis täpselt samadel tingimustel kahele inimesele- ruupiates ostes 6200 INR, EURides 12000 INR. Miks ma küll arvan, et turismifirma pakkumises leian numbri 12000 ja maksevaluuta INR ;)

Kas sa lähed nüüd varsti Finnairi soodukaga Indiasse?

Meie ostsime Delhis päev varem suvalisest reisibüroost Delhi-Chennai piletid ja hinnaks tuli u 1000 kr. Väljalennuga normaalsel ajal ehk siis 12-17 vahel, oleks piletid olnud 2x kallimad, odav varaint oli väljumisega kl 21. Pärast ostsime Goa rannas onnis tegutsevast reisibüroost Goa - Delhi - Varanasi lennukipileti paar päeva ette, hinnaks u 1500 kr per inimene. Põhimõtteliselt, kui kohapeal just stopperiga aega ei pea arvestama, on võimalik ka nö töö käigus saada odavaid siselennu pileteid. Algul oli veidi imelik, et raha ulatades sai reisibüroost saunapiletit meenutava kortsus paberilipaka, kuid lennukile sellega lasti ja kõik oli ok.

ostsime sel teisipäeval indias kohapeal samaks õhtuks piletid bangalore-mumbai, hind oli 2900ruupiat ja travel agent kes meile piletid ostis võttis umbes 150rp ehk ~45 eeki vahelt, seega saab ka kohapealt väga odavalt lennupileteid kui ei tea täpseid aegu, et ette ära bronnida. samas oleks 2 päeva varem ostnud oleks hind olnd umbes 2000 rp.

Ei soovita sellist võõra krediitkaardi abi kasutada. Reisiteenuse vahendaja võtab ikkagi täisvastutuse ja vahenduseks vajalik seaduslik tagatis pole ilmaasjata. Vahendajal lasub vastutus pileti muutmiste, tühistamiste, võimalike tagasimaksete, õige info jagamise jms eest.

Mitmel Asia lennukompaniil on kodukal teade, et lennukompanii jätab õiguse reisijaid mitte pardale lasta, kui tekib kahtlusi krediitkaardi osas. Igasugu numbreid on internetist lihtne leida, ega siis pea nende kasutamisega riskima :)

Olen väga huvitatud reisida Indiasse odavalt!!Ootan pakkumisi. aitäh.

Tere Leila

Saada mulle oma e-mail, kui soovid täpsemat infot ja abi. ragne13@yahoo.com

sai ka aprillis delhi hoteelist "homseks " delfi-goa-delhi osteteu. hinnaks tuli 3300 nägu ja meeldis et maksta sai hotellis kaardiga. muidugi tuli tüng sellest et hinna kauplesime dollaris aga kaardiga makstes läksid maha inr ja siis selle hotelli kurss oli muidugi midagi muud kui päevakurss. mingi 200 eek nägu miinuses. aga kuna me nagunii seda kurssi ei teadnud täpselt siis oli ka poogen. pluss oli et ei pidanud kolme peale kohvritäit inr loopima. samal ajal enne reisi estravelist pakuti u sama hinda aga me ei teadnud oma indias oleku kuupäevadest midagi, millal goasse-millal agra või midagi muud. vähemalt selle turismiagendiga on asi kindel. kui talle on kahju maksta 100 eek siis teine asi.

Sai just veebist ostetud Goa-Mumbai piletid SpiceJet lennule (650.-kr nägu). Ainuke, mida ta tahtis oli kohalik telefoninumber, selle panin ühes hotellibroneeringu vastuses saadetust. Muidu toimis meie krediitkaartiga väga hästi. Aga varem sai riskitud, et osta IndiGo Kolkata-Chennai lennupiletid (1260.- kr nägu). Kasutasin siingi reklaamitud Delhi Prince Polonia hotelli abi ja seal oli üks väga abivalmis tegelane, Amit Arora, kellele saatsin MoneyGram'iga raha ja tema saatis pileti koodi vastu, mille muidugi lennufirma lehel kontrollisin kohe üle. Maksajaks oli märgitud mingi turismifirma. Vahelt nad väga palju ei võtnudki.

Makemytrip.com - saab ka välismaise krediitkaardiga maksta