Aktiivne puhkus

Olen minemas mehega koos kaheks nädalaks Kreetale.Tahaksin teada,kuhu peale Imbrose ja Samaaria ise matkama minna?Loodusesse jalutama?Ei ole huvitatud randades lebamisest ja kohvikus istumisest,rahvarohketest kohtadest(eks neid saab ka külastatud aga nende kohta oli piisavalt infot).Ning veel oleks huvitatud,kas keegi on sukeldumas käinud Kreetal?Kus ilusamad kohad?

Mul tuttavad tegid süstamatka piki kallast (vist lõunapoolset), olid äärmisel rahul. Kuidas, kelle kaudu - ei tea. Aga uuri :)

Pärast geopeitusega tegelema hakkamist pole kunagi muret, kuhu minna. Soovitan. Vaja läheb head kaarti või GPSi, ka nutitelefoniga saab hakkama. Huvitavad kohad, vaatamisväärsused ja liikumisvõimalus on garanteeritud. Kreeta "aardekaart": https://www.geocaching.com/map/default.aspx?lat=35.226467&lng=24.770633#?ll=35.22319,25.27267&z=10

Kreetal on ka palju väiksemaid kanjoneid, kus sellised rahvamasse nagu Samarias ei ole.

Mõned mäekünkad samuti - Samari kuru alguses on Gingilose mägi näiteks.

Sukeldumas pole ise käinud, kui kunagi uurisin seal töötanud instruktorilt, siis soovitas kas idakallast või lõunakallast (eelistatult). Võin saata ta pikema jutu teatena sulle.

Ja süstamatka ideed juba mainiti.

Tänan soovituste eest. Loeksin hea meelega sukeldumisinstruktori juttu.