Viimased kommentaarid

Salvestad piletid tahvlisse, näitad lennujaamas ainult riba- või QR-koodi.

Paari minutiga saad kohale tasuta ühendusrongiga, sisenemine naljakas - nagu lifti. Küsi kohapeal abi, et õigele korrusele satuks, rongid käivad u 5 min tagant. Kui lendude vahe oli 1,5h, sai ka äraantava pagasiga hakkama.

Kõik oleneb eelnevatest kogemustest. Kirjelduses räägitakse ÄÄRMISEST tagasihoidlikkusest, randa saab ainult bussiga. Kui selleks valmis oled, siis päikest ja sooja on ju kõigile võrdselt. Samas juba 30€ rohkem makstes saab rannale lähemale ja rohelisemasse hotelli (Verginia), kus on ka rohkem tegutsemisvõimalusi. TezTour on suur ja usaldusvääne, oleme nendega reisinud.

Oleme lastega käinud Tenerifel, Fuerteventura on veel avastamata. Tenerifel meeldib lastele kindlasti Loro park, selle piletiga koos saab osta ka veepargi soodsa pääsme: kaks päeva väga toredalt sisustatud. Piletid soetage TenerifeKompassist sõbrahinnaga, sealt antakse ka teisi häid nõuandeid.

Kas keegi on viimasel ajal Gran Canarial matkamas käinud? Olen huvitatud matkaradade kaardist-skeemist. Päris mägimatkaja pole, aga veidi liikuda ja loodust nautida tahaks küll. Palun kogemusi!

U pooletunnise jalutuskäigu kaugusel (3,3 km) on Senzo Mall kaubanduskeskus, kus on ka kino ja McDonalds. Tee sinna on äärestatud nii vaba kui ka fikshindadega poekeste-apteekidega, saab kaameliga sõita ning viimase ~kilomeetri veab tasuta Senzo Malli rong. Snorgeldamist-sukeldumist pakuvad rannas kohalikud, laevad väljuvad hotelli kailt. Muidu on tegemist kõrbemaastikuga. Päris linna viib hotellibuss kaks korda päevas, aja saab broneerida ja maksta vastuvõtulauas.

Lastega tasub otse lennata (tšarteriga). Viimase hetke pakkumised on soodsamad, kuigi hotellivalik kehvapoolne. Praegu näiteks

http://gomaailm.ee/--viimane-hetk-tenerife-kampaania--863?utm_source=Facebook&utm_campaign=reisi-kohe-tenerife&utm_medium=social

Teine läbiproovitud variant on veel Londoni kaudu sealse ööbimisega: käisime SinuReisikorraldajaga nii Lanzarotel. Piletid, ööbimine Londoni lennujaamahotellis, Lanzarote hotell ja transfeer sinna oli organiseeritud. Oligi mõnus korraks kevadet ja siis järgmisel päeval juba suve nautida. Hinnad on soodsamad, ainuke halb asi on ajakulu ja õhkutõusmiste-maandumiste arvu kahekordistumine.

Kui nad paaritunniseid sõite hästi kannatavad, sõidu ajal enamasti magavad, võiks kaaluda nn basseini-päikesereisi. Igale Eesti lapsele on juba see elamus, kui keset talve ei pea end õueminekuks paksult riidesse toppima ja saab soojas vees sulistada. Ekskursioonidel pole nii väikestega mõtet. Valida tuleks hotell, kus on tegevust ka väikelastele, endale tuleb puhkus kasuks juba miljöövahetusest ja igapäevaste kohustuste puudumisest. Meie käisime 4-aastastega Küprosel, aga sobivad Türgi, Kanaarid jms. 4 - 5 lennutunni kaugusel asuvad sihtkohad. Ringi liigelda on lihtsam muidugi mitte-Araabiamaades. Kogu tegutsemine lennukis tuleb VÄGA hoolega läbi mõelda (söögid-joogid-huvitavad mängud-raamatud-tahvelarvuti???), siis on kõigil lastest rõõmu.

Olen selles hotellis olnud perega kahel aastal. Esimesel korral oli bassein soojenduseta, teisel korral aga soe (märtsis). Veepark on laste lemmik! Teisel korral oli tõstetud turvanõudeid: iga liumäe peal kontrolliti kahtluse puhul lapse pikkust ning "allameetrimehi" lustima ei lubatud. Neile oli õnneks suur liumägedega väga soe titebassein. Täiskasvanute lemmik oli paadisõit voolukanalis, aeg-ajalt olid sealsed järjekorrad nii pikad, et viimased jäid aja lõppedes lõbust ilma. Ööbisime peretubades, mille terrassilt sai muruplatsile ja siis lastebasseiniossa. Külmkappi pandi iga päev pudelivett ning karastusjooke (Cola ja Sprite), kuid neid kõiki me ära tarbida ei jõudnud.

Soovitan eriti kooliealiste lastega peredele.

Pärast geopeitusega tegelema hakkamist pole kunagi muret, kuhu minna. Soovitan. Vaja läheb head kaarti või GPSi, ka nutitelefoniga saab hakkama. Huvitavad kohad, vaatamisväärsused ja liikumisvõimalus on garanteeritud. Kreeta "aardekaart": https://www.geocaching.com/map/default.aspx?lat=35.226467&lng=24.770633#?ll=35.22319,25.27267&z=10