trip-krainetrip-ukraine-dark
aktiivpuhkus

Tere!

Kuna Tuneesia reis müüdi välja nina alt, siis võtsin viimase hetke bulgaaria. Aga ei ole absoluutselt mingit aimugi, mida seal kohapeal ette võtta. Aga nädal aega kuskil rannas küll ei kavatsegi lebotada. Eriti inffi siit silma ei hakanud kohapealsete tegevuste ja vaatamisväärsuste kohta, ehk kohalkäinud oskavad aidata? Ilmselt elutsen golden sands kuurortis (varna kandis), et mida seal regioonis teha/näha oleks. Kui kaugele peaks sõitma, et ehedust näha? Palju kohalik transport umbes maksta võiks? jne

Kõiksugu info teretulnud.

Aitäh

Seal neid aktiivsete tegevuste pakkujaid sadu. Saad minna purjetama, lendama, jetiga sõitma, kalale, kaatriga merele, mägedesse ja kuhu iganes. Tänava peal erinevaid nn. turismiagentuure kes nende müügiga tegelevad.

Olin Sunny Beachis paar aastat tagasi. See on jupp maad lõuna pool. Kohalikel on igasuguseid tuure pakkuda. Kindlasti tasub minna rahvusõhtule koos tuletantsuga. Söögid joogid ja programm kõik hinna sees. Ja kui ma õigesti mäletan, oli see kuskil 300 krooni tuuris. Hinnad olid ka päris odavad. Ainult ei saanud kaardiga maksta. Pidi sulas maksma. Muidugi väga kena koht on Rila klooster, aga see on kaugel. Siis on veel Nessebar. Kohalik transport oli täiesti soodne. Veel peaks seal lähedal olema etniograafia muuseum nimega Chiflika. Olen seal natuke varem käinud. See on vabas õhus ja nii nagu endisaegne Bulgaaria küla. Sellelt leheküljelt võib palju kasulikku näha.http://www.goldensands.bg/. Olin kunagi Albenas ja sealt läksime kohaliku bussiga Balcikusse. See oli ka päris huvitav.