Alaska kruiisid

Kas keegi on käinud estraveli poolt pakutavatel kevadistel/suvistel Alaska kruiisidel? (https://cruisecentre.ee/pakkumine/oceania-suviste-alaska-kruiiside-eripakkumine) Milline on kogemus? Mõtlen, kas oleks tore, või oleks mõistlikum lennata kuskile ja auto rentida? Alaska tundub nii tohutu suur, ilmselt ühest reisist jääks väheseks... 

Kui sa lööd google otsingusse kôige môtetumate roadtrippide nimekirja, siis on esikohal Alaska. Inimtühi tohutute vahemaadega, kus päeva lôpuks saad süüa midagi ebatervislikku rohkete kaloritega. 

1
1

Alaska laevakruiis oli minu esimene ja kõige elamuslikum senistest. Sõitsime Vancouverist edasi-tagasi. Muidugi ei näe selle nädalaga kuigi palju, aga see, ms näed, on imeline. 

0
0

Reisimemm, palun kirjelda natukene lähemalt, kuidas need peatused olid, kuidas siis liikumine toimus? Palju loodust/loomi näha sai? 

0
0

Peatustes on palju valikuid, kuid piiranguks on rahakott. Saab lihtsalt omapäi kaldal liikuda, teha kanuusõitu, vaalavaatlusretke või käia kasvõi helikopteriga liustikel koerarakendiga sõitmas. Ekskursioone müüakse laeval ja vähesel määral ka kaldal, kuid kuna asustus on seal väike, siis suurt "turismitööstust" seal pole. Laevafirmade kodulehel on peatauste lühikirjeldused ja ekskursioonide valik olemas. Mina käisin Celebrityga ja olen selle firmaga rahul, selline elegantsem ja pisut vanemale sihtgrupile. Üks päev sõidetakse rannikulähedases saarestikus, mida nad nimetavad insaid passaziks ja siis ma lihtsalt istusin laevatekil ja vaatasin ekstaasis ümbrust, nii et ei raatsinud teatrisse shõud vaatama minna. Oluliste kruiisifirmade nimekiri https://kruiisikeskus.ee/kruiisifirmad/azamara/

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased