Algarve (ööbimised Albufeiras) - Portugal soovitused

Päikest,

Oktoobri algul on meil 2 täiskasvanu paketireis Algarvesse (7 ööd) , ööbimine Albufeiras.

Hetkal plaan ca 2 päevaks ka auto rentida. Ühel päeval nendest ilmselt külastada Lagost. Mingi päev teha nt. väike jalgsimatk Praia da Marinha matkarajal. Võib-olla külastada mõnda veinimõisa.

1) Palun soovitusi must to see, must to do, must to eat ja muid asjalikke tähelepanekuid?
2) Mis firmast võiks Albufeiras auto rentida?
3) Kas Albufeiras saab kasutada Bolt ja (või) Über taksoteenust (meil on hotell ca 3 km kaugusel Albufeira kesklinnast, pakett ei sisalda toitlustamist)?

Tänud ette! :)

Olime suvel Albufeiras. Parkimine on seal tõsine probleem, meil asus parkla majutuskohast 250 m kaugusel. Bolt seal ei toimi, aga vähemalt suvel oli palju tuktukke liikvel. Loodan, et vaatasite hoolega kuhu majutuse võtsite, Albufeira strip peotänava läheduses on ülimalt kärarikas kuni hommikuni. Seal ka muidugi palju söögikohti, juhul kui armastate melu. Kindlasti soovitan külastada Lagose lähedal asuvaid liivakivikujudega väiksemaid randu.

1
1

September ja oktoober on need kuud, kui saab otse Smartlynxi kasutades Farosse sõita mõne büroo vahendusel. Minu kogemus selle aasta septembrist. Auto rentisin kolmeks päevaks sellisest firmast.

https://www.autorent.pt/

Tundub olevat suurem firma, kel filiaalid paljudes kohtades. Miks just sellest? Sest neil oli hotellis oma lauake ja auto toodi mugavalt hotelli. Hinnapoliitika on aga selline, et üks päev maksis 60, kaks päeva 120 ja kolm päeva 125. Tahtsin alguses samuti rentida kaheks päevaks, aga kavalam oli praktiliselt sama hinna eest võtta kolmeks päevaks. Lisaks veel kindlustus 11 eurot päev ja 1.85 eurot päevas ühe vidina eest tuuleklaasil, mis luges tasulise kiirtee kasutamise kilomeetreid. Selle eest võeti hiljem raha korraga maha krediitkaardilt. Mul oli see summa kolme päeva kohta 5.50. Autoks oli umbes 13 000 km sõitnud Peugeot 2008. Korralik uus auto. Asjaajamine firmaga oli korrektne, auto anti kätte, räägiti põhiasjad 5 minutiga ära, hiljem paluti jätta võtmed hotelli vastuvõtulauda. Nii ka tegin.

Bolti ja Uberit ma ei näinud, seal on taksod sellised kahevärvilised, katus on heledam ja auto ise tumedat värvi.

Mida vaadata. Mina käisin Silveses ja St.Vincenti neemel. Lisaks veel Portimao ja Faro lähedal kaubanduskeskustes ja outlettides. Lisaks veel rannas, kus on need nö liivakivikujud. Portugali ja Algarve maakonna vaatamisväärsuste kohta saab googeldades ise palju lugeda.

1
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased