All inclusive vs Full Board?

Tervist!!!

Kas keeg isaaks seletada, mis nende kahe fraasi vahe on?=)

lihtsalt hotelli broneerimisel tekkis küsimus!

Mida iga nendest kahest sisaldab?

Ette tänades,
Anton

üldiselt on nii: full board = 3 toidukorda hommik,lõuna,õhtu
all inclusive = 3 toidukorda+ 1 vahepala,kohvilaud+ vabad teatud joogid,kokteilid,jäätis.... st. kogu aeg koormad oma magu ja territooriumilt ei raatsigi lahkuda = jube laisklemine, sobib eriti hästi perele beebiga,väikese lapsega, vanuriga, invaliididele

Suur osa puhkajaid käib territooriumilt valdavalt väljaspoole selle põhimõttega, et hiljem oleks teistele rääkida ja mitte_halvem_kui_teised_väljanäha. Kui sa ntx oled 10 korda ühes ja samas kohas käinud, siis miks mitte kokutada kohapeal ja peesitada ning kõrvale käia baarist tasuta kärakat toomas? Kui sa ntx laupäeval Viimsi SPAsse lähed, siis sa ju ei tee mingit ringreis Viimsis ja ei tuvutu kalakombinaadiga, vaid teed oma treti ära ja saad sellest oma hea tervise ja vaimu. Pukusereis ei pea sellest suuresti erinema. Ja see seisukoht ei peegelda absoluutselt trip.ee seisukohta, vaid on minu isiklik subjektiivne tähelepanek.

Punkeli kirjeldatud viis on minu Egiptuse puhkuse ainus mõeldav variant.
Krt kus ei meeldi see maa.....

edit:
tegelikult pole maal häda midagi, vaid inimesed ei meeldi (nii kohalikud, kui ka turistid).

Läksin sinu sõnade pärast maja taha piinlikust tundma.

Eks see on ikka nii, et kellele meeldib ema kellele tütar.Olen isegi Egiptusesse suhtunud küllaltki suure eelarvamusega, eriti müügimeeste pärast, aga viimasel ajal olen hakanud mötlema, et peaks ära käima. Boonuseks see, et mind ootab seal 2 tasuta sukeldumist:)) Ja mis on ebameeldivam, kas see kui Tallinnas tuleb sulle ligi haisev parm, sikutab varukast ja küsib dai desjat kron na hleb vöi önnelik must mees kes hüüab juba kaugelt hello my friend??

Vaata Sultanja, kohalikke on mitut tüüpi.
Mina pean siin silmas neid kohalikke kes töötavad kuurortites ning kelle eesmärk on kõikvõimalikke viise kasutades (ei pea silmas varastamist) turisti käest võimalikult palju raha välja meelitada. Saan aru, vaene riik, raha vähe kuid ikkagi.... Need meetodid, mida nad selleks kasutavad on häirivad turisti jaoks. Ok saan aru, et suur osa inimesi on kinnised, ega julge laskuda kaupmehega vaidlusesse ja lasevad endale nö. sundmüüki teha, kuid aasta aastalt muutuvad kohalikud ka nahhaalsemaks. Kaupmehed astuvad sulle teepeale ette,hotellipoisid "nõuavad" jootraha jne. Kõige arusaamatum on see, et sellise ülbuse peale enamus maksavad ka.
Ise maksan ALATI ainult peale head ja toredat teenindust, mitte iial küsimise või veelvähem nõudmise peale.
Kui tuua võrdlus Türgiga, mille inimeste temperament ja käitumismallid on sarnased, siis Türgis sellist asja niipalju ei esine.
Teine ja veelrohkem häirivam on meeletud turistide hordid, kellest suur % on ülimalt räuskavad, ülbed, üleolevad, lagastavad jne. Nemad häirivad veel rohkem.

Tean, et kui reisiks Egiptuses väljaspool kuurorte, siis on inimesed teistsugused, toredad, sõbralikud ja avatud.

loodan, et said mu poindlile pihta.

Sain, sain aru.
Juba sinu eelmisest postitusest (ja punkeli omast) lugesin needsamad sõnad välja, sellepärast väldin isegi turistidehorde ja turismilõkse. Tuttav tunne tuli lihtsalt.
Ära pane mind tähele palun :D.

.... ei ole mingit iha minna kolama väljaspoole all inclusive hotelli pakutavat,
kivikõrb ju! võta kaasa head raamatud ja vedele basseinide ääres või rannas,
selle hinna eest super, pole ma kunagi seal mingit meelehead teenindajatele andnud ega pole ka küsitud,ostusid pole teinud