Ameerika

Nädala pärast lendan lastega New Yorki, sealt edasi rendiautoga Georgia osariiki Savannah-sse. Oleksin tänulik info eest mida teekonnal külastada, kus peatuda ning info eest Savannah kohta.

Tänud ette

Terv,

Olin US-s 2008 suvi ning reisisin koos oma reisikaaslasega renditud autoga Miamist, Floridast ulesse Washingtoni valja. Tee peal kulastasime vaiksemaid ja suuremaid kohti, aga kuna olime molemad rohkem ranna inimesed, siis ei votnud me vaga eesmargiks kulastada ajaloolisi kohti, mida tegelikult ida kaldal on palju. Palju seotud II WW-ga.

Aga kulastasime West Palm Beach, Orlando, Jacksonville, Savannah, Georgetowni (ei ole halba sona oelda), Myrtel Beachi (mulle isiklikult ei pakkunud pinget), North-Carolainas kulastasime sobra vanemaid, sealt edasi Kill Devil Hillsi (isiklikult meeldis vaga), edasi Virgin Beach ja siis juba Washington.

Koike ei maleta, aga midagi halba ei ole ida kalda kohta kull oelda, palju ilusaid kohti. Kui on tuttavaid Ameeriklasi, kusi nou ja googelda. Ah jaa mulle kui kutile isiklikult meeldis ka Kennedy Space Centre!!!

Kindlasti soovitan kulastada Outlette, neid jaab teele ning googeldades leiab ka palju infi. Sain Guessi riideid, muid asju puht muidu vorrelduna Eesti hindadega. Muidugi ma ei tea, mis on reisi eesmark!

Kahjuks vist midagi vaga suurt kasu sa sellest kirjast ei saa, aga ehk midagist!

Ilusat reisi,

Ergo

Sealkandis käi näiteks ookeani ääres. Ocean City ja mööda rannikut edasi. Atlantic City pole hea laste jaoks, kasiinolinn. Cape Mayst saad praamiga lõigata. Washingtonis kindlasti väike tiir. Kiirelt saad linnast aimu, kui kasutad seda tuuribussi. Virginias sõida kiirteelt maha ka, näed ilusaid kohti, viinamarjaistandusi, filmilikke farme. Charlottesville on ilus, käi Monticellos Jeffersoni mõisas ja mõnes veinimõisas (neid seal jagub, sildid tee ääres). Õhtu peale jäädes võivad kinni olla. Kui aega, võid ka sõita Skyline Drive'il Shendndoah rahvuspargis. Terve tee on liiga pikk (168 km), aga mine kuskilt poole pealt näiteks. Kui Alpides oled käinud, pole erilist midagi, aga vaateplatvorme ja käänulisi teid jagub.