Ameerika Ühendriikide viisa taotlemise tasu tõstetakse

Postimees kirjutab:

Alates 1. novembrist tõstavad kõik Ameerika Ühendriikide diplomaatilised esindused maailmas, kaasa arvatud USA saatkond Tallinnas mitte-immigrandi viisa taotlemise tasu 100 dollarini.

Mida asjast arvata? Karm on maksta 1700 krooni sellise asja eest. Pole ju üldse kindel, et viisa saadakse. Ma arvan, et viisa saajate protsent üle 70 küll ei küüni. Nagu loterii.

Ameerika Ühendriigid ootavasd ilmselt külla inimesi kellele 100 dollarit ei ole probleem ning kes jätavad nende riiki seega ka rohkem raha... Arvan, et viisa saajate % on sul enamv- vähem õige kuid ega ausate kavatsustega taotlejate protsent ei pruugi sugugi suurem olla. Kui sinul tahtmist sinna reissida soovitan kõik vajalikud paberid USA viisa taotlemiseks korda ajada ning üritada. Miks ei peaks siis sina sinna 70 % sisse kuuliuma kes viisa siiski saavad?

USA saatkonna ukse taga on üks seltskond pidevalt korduv - pensionieas vene mammid kes iga päev ukse taga seisavad ja taotlevad, kuid kellele alati ära öeldakse. ju siis alati pole see viisatasu probleem.