Andamani saared Havelock ja Neil saar rannapuhkuseks?

Tervitus reisisellid,

Palun soovitusi, mõtteid rannapuhkuseks Havelock ja Neil saarel:

1) kas ja mis randa ning majutuskohta soovitate?

2) mitu päeva kummalgi saarel olla (plaanis koos Port Blari saabumise ja lahkumisega veeta sealkandis kokku ca 10 päeva)?

3) kohad snorgeldamiseks?

4) kas ja miks soovitad või ei soovita neid saari rannapuhkuseks?

Mul on ära ostetud India lennupiletid ja tekkis mõte reis (2 täiskasvanut) lõpetada Andamanil. Reisi alustan Goast. Indias olema mitmetel kordadel käinud.

Olen lugenud internetist Andamani kohta praeguseks suht palju ning vaadanud You tubest mitmeid vidosid. Küsin seepärast, et et endal on mõningad kahtlused, kui hea valik Andaman ikkagi oleks rannapuhkuseks, sest:

1) olen aru saanud, et ilusaid randasid, mis sobivad ujumiseks ning on majutuskoha lähedal ei pruugi olla palju, sest enamus randasid on vanade korallide põhjaga ning eriti mõõna ajal seal väga liikuda, ujuma minna ei saa.

2) kvaliteetsed majutuskohad on suhteliselt kallid, mõõduka hinnaga head majutuskohta ujumisranna läheduses on keeruline saada.

3) ilma rollerita saartel väga midagi teha pole, kuigi iseenesest roller laenata ei ole ka probleemiks.

4) ujutav rand on tõenäoliselt kohalike turistide poolt "üle ujutatud".

Sellised mõtted. Mida arvate?

Tänud ette! :)

Ahoi!

Sai käidud kuskil 8 aastat tagasi, seega info võib olla veidi aegunud.

1) Kuna praamipileteid Havelockile sel ajal ette soetada ei saanud, siis me ei broneerinud ka majutust ei Havelockil ega Neillil ette. Havelockil olime idarannikul kuskil Vijay Nagar Beachi kandis. Majutusasutusi on seal terve mereäärne täis ja samuti igas hinnaklassis. Kui just mingi suurema India püha ajal minekut pole, siis saab kohapeal vabalt ise valida missugust majutust soovid. Enamus majutusasutusi kuskil bookingus ega agodas saadaval pole. Rand valge liivaga ja tiptop koos oma tõusu ja mõõnaga.

2) Probleem oli tol hetkel kui me käisime see, et piletid praamile tuli osta kohapealt ja siis oli graafik nagu ta oli. Me olime kokku kuskil 2 nädalat millest 3 ööd Port Blairis. Havelockil olime umbes 5 ööd ja Neillil olime vist 4 ööd. Kuna Neil on väiksem saar, siis sinna tasub ehk võtta vähem aega.

3) ei snorgeldanud

4) soovitan, valge liivaga rannad koos palmidega täitsa olemas. Läänerannikul asuv radhanagari rand on tihtipeale ka reisiajakirjade toppides sees. Rand ise oli pikk ning meie külastamise ajal üsna inimtühi. Samas vees olemiseks oli see rand parem kuna polnud koralli.

Karta, et seal on turistidega üle ujutatud rannad on vast veidi ülemõtlemine, kui just pole minekut mõne suurema India püha ajal.

2
0

Hei!

Tekkis huvi Andamani saarte vastu. Kes on käinud, soovitage palun, mida peale rannapuhkuse oleks seal lisaks veel teha ja kas on põnevaid/ilusaid kohti, kus võiks käia ja mida vaadata.

0
0

Mida vaadata ja kus käia?

Kuna Tallinna loomaaia harikrokodill Lonni suri hiljuti oleks Andamani saared hea koht neid vaadata ja võimalusel mõni kaasa tuua.

Kui õnnestub võib külastada ka mõnd inimsööjate küla, kuigi valitsus teeb takistusi neisse pääsemiseks.

1
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased