Andorrasse suusatama

Sai ostetud Ryanairi piletid, et minna järgmist vabariigi aastapäeva tähistama Püreneede nõlvadele. Seose autorendiga tekkis küsimus. Kuidas tagada, et Gironast võetud auto rehvid vastaksid talvistele ilmaoludele ja võimalikele seadustele. Nõuka ajast juba palju mõõdas ja suverehviga talvel liiklemise oskus võib olla kadunud. Kas Gironast saab ka talverehvidega masinaid(silma ei hakkanud). Kuidas kohalikud mägedes liiguvad? Ka muid häid soovitusi omal käel Andorrasse minekuks võib kirja panna.

Autorendifirmadel on kohustus varustada rendiautod talvevarustusega, ka rattaketid ja kõik lisad on vaja eraldi tasuda. Rendiautodel on kiirteemaksud olemas alati terveks aastaks. Autorendifirmast saab alati tingida (lisajuhi lisatasu,deposiidi vähendamine või ilma, tasuta GPS jms.)

0
0

Päris nii need asjad, nagu Shrek kirjeldab, ka ei ole. Kiirteevinjett on hveitsi rendiautodel küll esiklaasil olemas kuid riikides kus kiirtee kasutamise eest tuleb sinna sisenemisel või väljumisel maksta jääb see kohustus ikka juhi, mitte rendifirma kanda. See puudutab ka Hispaaniat või Prantsusmaad, olenevalt kuidas Andorrasse plaanid jõuda.

Suuremates autofirmades, kus teenindus käib konveieril, sageli hindades tingimisruumi pole.

0
0

Käisime seal mõned aastad tagasi suusatamas. Täpselt samal ajal: vabariigi aastapäeva nädalal. Sõitsime tookord Barcelonast Andorra la Vellasse. Ma ei mäleta, et teed libedad või lumised oleks olnud. Pigem väga puhtad ja kuivad, aga kui lumekirme maha sadas, muutus liiklus hästi aeglaseks.

Kui te lennujaama tagasi hakkate sõitma, arvestage tagasisõiduks ettenähtust rohkem aega. Ikka seepärast, et kui lund sadama hakkab, siis liiklus seiskub ja tekivad ummikud.

0
0

Girona autorendist(Goldcar), kus praegu sai auto renditud, lumekettidest midagi ei teata. Samas vaadates Andorra "trafficu" kodulehte, näen et nädal aega sajab ülepäeva lund ja ketid mitmes lõigus nõutud. Vahele jääb ka veel tükk mägist Prantsusmaad. Nüüd nuputan, kuidas ikka kohale jõuda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased