AÜE viisa läbi hotelli

Tere,

uurisin foorumis ringi ning viisat saab ajades asju hotelliga nagu aru sain. Peatun Dubais 10 päeva ja selle aja jooksul olen kahes hotellis. Kas on vaja mõlema hotelliga ühendust saada või üks neist ajab asja ära? Probleem on selles, et reserveerisin ära, aga unustasin märkida, et viisat nende kaudu vaja ning praegusel hetkel pole Jebel Ali International (http://www.jebelali-international.com/visa.html - seal peatun teise hotellina) ka mailile vastanud. Küsimus täpsemalt oleks siis kuidas ma neile oma andmed saadan/kontakti saan?

Loodan, et keegi viitsib vastata, kuna reis tuli üsna ootamatult tänu heale pakkumisele ning juba septembri algus läheb lennuk :)

Tänud!

Reede-laupäev on araabias nädalavahetus, arvatavasti saad homme vastuse mailile

Täna just tulin Dubaist, ise mais olin ka Jebelis Alis, hea valik:-)
ok, sellega on nii, et proovi kellegiga seal ikka ühendust saada, ning aja see viisa asi ruttu korda, kui juba sept. alguses lendad! See võtaab ikka aega + oleneb, kellega sa lähed!(endal turisti viisaga kogemust ei ole, seega ei oska aidata). Mis mõttes, kuidas andmed saadad, scänni sisse oma passikoopia, oma passipilt jne, mis vaja on ning saada mailiga neile.

aga minu kogemus ütleb, et parem on helistada ja kellegagi rääkida. Kõik hotellid ei viitsi viisadega tegeleda ja siis peab muud moodi proovima.

ytleme et ma leian selle hotelli kes selle viisa asja korda ajab aga mul on ainult yhe otsa pilet sinna..
Kas sellega võib piiril probleeme tekkida?
Tänud

et sa ei saa viisatki, kui sul ühe otsa pilet on...kui sa sinna a la niisama puhkama tahad minna.