Aurinko tühistas kõik kevadised reisid Gran Canariale...

Tere,

küsin, kas on veel keegi, keda see uudis puudutab? Kas olete pannud ise reisi kokku kevadeks või leidnud muu alternatiivi?

Tühistas kevadised reisid? Pidid ju kõik aprilli lõpuni toimuvad reisid ära tegema ja pärast hooaja lõppu pillid kotti panema?

Me paneme ise reisi kokku. Läheme Tenerifele 5 täiskasvanut.Tripadvisorist ja Booking.comist vaatan hotellid üle ja hotelli kodulehelt broneerin. Lennud ühe ümberistumisega valin azairi lehelt.

To Toomas Raun ja Jaanapr.

Meil oli reis broneeritud ja ettemaks tehtud, kui  eelmine nädal tuli kiri, et Gran Canaria kevadised reisid tühistati. Pakuti asendusreise või raha tagasi. Esialgu pidi jah kevadhooaeg lõpuni tehtama, aga kahjuks  läks nii.

Järjest hullemaks see olukord siin paketireisinduse turul läheb. Juba praegu puudub sisuline valik. Varsti lähme üle võta või jäta pakkumistele. Kurb.

Ma ei saa nüüd aru... kas on nii, et ma ostsin reisi spetsiaalselt Aurinkolt, et mitte lennata Smartlynxiga, kuid nüüd viib Novaturas mind ikkagi Smartlynxiga kohale ja ma peaksin veel õnnelik olema? Miks mulle tundub, et ma ei saa oma raha eest seda mida ma ostsin?