Austraalia viisa

Üks jube loll küsimus. Kui tahan minna Austraaliasse, kas kõigepealt tuleb teha viisa ja siis lennupiletid broneerida või võib lennupiletid enne juba ära broneerida ja siis viisa teha?

Mõistlik oleks vast viisa ära teha, kui tulemus positiivne, siis piletid osta/borneerida. Viisa (WHV) vastuse saab praegu ca tunniga peale avalduse esitamist.

0
0

Turistina minnes on Austraalia viisavaba.

0
0

:) No eks tuleks jah ennem kindlaks teha enda jaoks - mis eesmärgil tuled ja kauaks. Reisima - siis turismi viisaga ja see on vaba. Tööle aastaks - siis WHM viisaga.. ja seda VÕIKS aga ei pea tegema varem, kuna saada seda on ikka väga lihtne.

Viisa küsimus lahendada ikka ennem kui lennupiletid.

0
0

Kui whm vastus negatiivne, siis võid ju varem broneeritud lennupiletid tühistada. Erilist vahet pole. Common sense aga nagu ütleks, et enne tee kindlaks kas sind ikka vastu võetakse ja siis hakka leiutama kuidas kohale saada.

0
0

Selline küsimus et kas viisa jaoks läheb peale kopsupildi veel midagi vaja ja kas seda kopsupilti saab igas haiglas teha?

0
0

Üldjuhul ei peaks üldse kopsupilti vaja minema, alates märtsikuust pole see enam nõutav, kui seda aga tõesti nõutakse, siis saab seda teha Karelli arstikeskustes Tartus või Tallinnas.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased