Austraaliasse esmakordselt

Tahame minna sõbrannadega austraaliasse nüüd jaanuari lõpus kuhu soovitate minna äkki keegi oskab head informatsiooni jagada.???:)

Sa rubriigi "Austraalia ja Okeaania" alla vaatasid? Vaata ka "Töö ja elamine välismaal", mõlema all on Austraaliast palju räägitud. Ja rubriigi alt "kasutamistingimused" leiad mõned foorumis kehtivad reeglid.
Nende hulgas ka reegel kasutada korrektset emakeelt, ehk Austraalia kirjutakse suure tähega ja lause lõpetatakse ühe küsimärgiga, äärmisel juhul võiks seal olla lisaks veel hüüumärk. Ja kasuta ka kirjavahemärke või tee ühest lausest kaks.

Inisemine on mõnele elumõtteks saanud

Kui inimene ei vaata läbi siin juba leiduvat informatsiooni, siis korduva küsimuse puhul jääb ka vastuste hulk väiksemaks. Samuti teemat hakkides informatsioon killustub ning informatsiooni on raske leida. Sestap on ka järgmistele huvilistele kasulikum, kui kasutakse võimalikult palju juba olemasolevaid enda küsimust puudutavaid teemasid.
Mis puudutab emakeele korrektsesse kasutusse, siis ei ole palju nõutud elementaarsete õigekirjareeglite järgimist.

No mida sa inised tõesti? Tahab siis las kirjutab väikese tähega ja kaheksa küsimärgiga...

To viimasele: kassaüldseteadmidatähendabsõnainisemajakuidassasedatripijahbertigagaseostadjamikssaüldsesiinsõnavõtad???!!!...
Vabandust, ei suutnud ennast tagasi hoida.

Usun, et hbertile poleks algustähe ortograafia üldse jalgu jäänudki, kui teemaalgatus poleks nii ebamäärane ja siin foorumis täiesti kohatu.
Vot selliseid teemaalgatusi lugedes olen õnnelik, et tripis moderaatorid on.

Hbert ja mõned siin naudivad virtuaalset eneserahuldamist. Haige värk.

Monel on siin palju vaba aega...

Kuulge, teemapüstitus on juba selline, et imestan kuidas üldse keegi viitsis midagigi vastata. Eriti see "äkki keegi oskab head informatsiooni jagada". Kui ikka inime' ei oska/suuda/viitsi isegi siin Trip.ee-s sõrmekest/ajukest liigutada, siis kuidas ta küll laias ilmas hakkama saab ..? üldiselt on jah sellised postitused äärmiselt igavad. Tulge konkreetse ksimusega, küll siis vastatakse ka huviga.

Teemapüstitus teemapüstituseks aga ilmselt siis mitte nii igav, et sa (lennu) ei haigutaks ja millegi muuga ei tegelema ei hakkaks.
Rahvas, miks te siis vastate, kui teie arvates küsimus ei ole vastamist väärt.
Mis te hakkate näägutama. las igaüks küsib, kui tahab. ja kui teil ei ole midagi vastata, siis olge lihtsalt vait.

Vähemalt teema laks nüüd õigetesse radadesse, hahaha. Siin on nii palju kasulikku infi nüüd. Hehehe jube hea foorumipostitus. Ärge kirjutage suurte tähtedega, see on nagu karjumine. POSSAD