Austria reis

Kui palju võiks maksma minna autoreis Austriasse, arvestades, et tahaks ikka külastada muuseume ja turismimagneteid, mis enamasti on tasulised. Ööbimine võimalusel telgis/kämpingus.

et pärast rõõmu tunda, kui kõik ära ei kulu. :) Meie eelmise aasta reisi maksumus oli ~15000. Ööbisime enamasti kämpingutes ja Poolas 2 ööd tasuta teeääres. Need kulud 2 täiskasvanu ja 1a9k lapse peale arvestatud - seega enamasti tema pealt maksma ei pidanud. Sellel aastal tuleb kindlasti arvestada rohkem juba ainuüksi kütuse pärast. Hind sõltub ka kindlasti sellest palju te tasulisi muuseume ja muid vaatamisväärsusi külastada soovite. Ilusat reisi ja käige kindlasti mägedes.

0
0

täpsustus kämpingutes ööbimise kohta, et kämpinguplatsil ööbisime oma telgiga.

0
0

Ööbisime enamasti kohtades mis teele ette jäid(enamasti pansionid suusakuurortides),meid oli 4 inimest keskmine öö inimese kohta 20 EUR.Päeva ja öö olime ka Veneetsias.Kokku läks koos kütusega(diisel 6L/100km)-ca 30000,Sõime hotelli hommikusööke ja väljas,ise midagi ei valmistanud.Marsuut oli kodu-Wroclaw-Praha-Lichtenstein-Innsbruck-Salzburg-Veneetsia-Viin-Warssav-kodu.Pakun et kokku olime ära 11 päeva.Ja minnes ja tulles sõitsime kuni keskööni ja siis magama.Kui ööbite telgis siis võimalik kokku hoida ca 8000-10000EEK Sellel aastal ilmselt plaanis Rumeenia.

0
0

Kas on keegi viimastel päevadel saabunud tagasi Austriast? Kui hullud need üleujutused ja paduvihma kahjustused seal on ja kas need jäävad ainult Doonau ümbrusse või on ka mägedes varinguid ja teesulge? Oli/on plaan minna juuli esimestel päevadel sinna mägedesse reisima. Igasugune info teretulnud!!!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased