Auto GPS Pärnus.

Kas keegi teab Pärnus on mõnda asjaliku poodi või autoesindust kust saaks osta Garmini auto GPS seadet? Selle mõttes asjalik, et saaks müüja käest ka midagi küsida ja uurida. Kuna ma ei tea millist konkreetset mudelit eelistada siis olekski vajalik väike ostueelne konsultatsioon.

Garminit müüvad kõik Elioni esindused, Pluss Miinus Elektroonika ja kindlasti leiab neid kusagilt veel. Netis on piisavalt infot erinevate GPS-ide kohta. Otsi ja loe vali sealt välja. Müüjad üritavad sulle midagi lihtsalt maha müüa ja ajavad üldjuhul jama suust välja (tihtipeal mitte pahatahtlikult vaid nad on lihtsalt ei tea asjast suurt midagi. Ei välista erandeid - hea õnne korral väid ka mõne asjaliku otsa sattuda:)). Muide, kui väga kiire ostuga pole siis oota veel pool aastaksest - siis peaks saama valmis päris hea Eesti kaart mis GPS-iga nii öelda "tasuta" kaasa antakse.

Pärnus ei ole justkui seda +/- elekroonika kauplust. Suure otsimise peale leidsin Port Arturi Euronicsist Garmin nüvi 250W aga see on ka poe ainuke Garmin. Ja pädevat müüjat seal majas küll ei ole. Elioni esinduses Rüütli tn.5 on ka ainult TomTom vitriinis. Garminist pole seal haisugi. Kas tõesti tuleb oma ostud teha Tallinnas?
Masendav olukord, kui see nii tõesti on.

Need Euronics ja +/- ongi üks ja sama asi peaaegu. Mõlemad sama firma kaubamärgid vist. Vaata www.jakari.ee. Seal on kõik edasimüüjad kirjas. Ja samuti saab sealt otse tellida. Saadavad vist koju tasuta isegi.

lehelt edasimüüjate leidmine käib mulle küll üle jõu:(

Kas eelistad kindlasti Garminit? Ise katsetasin 2 nädalat Garminit ja 2 nädalat TomTomi ja ostma läksin TomTomi. Eelkõige lisafunktsioonide pärast ja ka selle pärast, et kui tahtsin kasutada eesti keelt, siis Garmini puhul on millegipärast tõlkega (inglise keelest) pange pandud. 'Jah' ja 'ei' on sageli segi aetud ilmselt keelelisest omapärast tingituna. Soovitan katsetada mõlemaid ja siis otsustada. Juhul kui sa seda muidugi juba teinud ei ole. Kui valikus kindel oled, ei hakka ümber veenma - igale oma.

1000V-le... Täits olemas on edasimüüjad seal.Annan täpse lingi: www.jakari.ee/index.php?main=225

krevetile.. Garminiga saab kaasa oluliselt täpsema Eesti kaardi. Võimalik on tõenäoliselt see kaart ka Regiolt eradi osta aga ma ei tea kas see TomTom-iga ühildub korralikult ja kallimaks läheb ka siis asi kokkuvõttes. Aga räägi lähemalt mis lisafunktsioonid sind TomTomi-i juures võlusid? Netist lugedes ma erilisi vahesid küll nende kahe tootja vahel ei märka. Hakkan ise ka varsti GPS-i soetama aga lõplikku valikut pole veel teinud.

Ostetud siis Garmin nüvi 760. Käisin ise Jakaris. Nii, et võib vist teema lõppenuks lugeda

Üks TomTomi lisafunktsioonidest on nt tema kasutamine videopleierina. Autoreisil käies on meil nii igaks juhuks kaasas mõni filmisalvestus. Igaks õhtuks ei säti ennast kuskile majutusasutusse vaid magame oma matkaautoks kohandatud V230-s. Õhtuti enne uinumist üsna hea vahtida.

Võrdlesime sõbraga paar nädalat tagasi minu TomTom-i ja tema uue Garmini kaarte. Eestis on Garmin oluliselt täpsem, aga vaata mida sa näed Lätis või Leedus? Sisuliselt mitte midagi!! Tükk tühja maad! Vajalikuks aga osutub selline seade ikka rohkem välismaal (eriti lähivälismaal, kuhu autoga võib üsna tihti sattuda).

näeb MINU garmin sama palju kui eestis:) läti on natuke nutusem esialgu. Aga ülejäänud euroopas on garminil OLULISELT paremad nii kaardid kui ka muud huvipunktid.

Kas ma saan õigesti aru, et ka Leedu kohta on olemas sama detailne kaart nagu Eesti uus Regio kaart? Kus isegi metsarajad peal? Või on sul ka Eestist ainult vana kaart ;-)

krt neid metsaradasid teab aga Leedu kaart on 18,5M, vana regio oli 15,1M uus on 22,3M ju ta sinna vahepeale jääb siis. Läti on 12M ja võiks muidugi parem olla

Pärnus saab Garmini GPS-e osta ja rentida http://gps.geobyroo.ee. Koha peal võimalik ka seadmeid näha ja proovida.