Auto rent Antalya lennujaamas

Tere.

Kes on viimasel ajal rentinut autot Türgis, täpsemalt Antalya lennujaamas? Milliseid firmasid soovitate/kasutasite? Mida tuleks tähele panna?

Võtsin netist sobiva autoga, kohapeal ostsin täiskindlustuse juurde(10€ päevas), siis ei pidanud tagatisrahadega sebima hakkama. Valisin suuremate kommentaaride arvuga firmasid.

1
0

Me just tulime tagasi Türgist Antalyast, sõitsime 4 päeva ringi. Auto broneerisin Booking.com kaudu, rendifirmaks Green Motion. Nende autorent asub lennujaamast ca 5 minuti kaugusel (aadress Altınova Sinan, Serik Cd. No:157) - nad pakuvad ka lennujaama järgi tulemise ja tagasi viimise teenust - toovad sind nende autorendi putka juurde. 4 päeva koos juurde ostetud täiskindlustuse ja lisajuhiga maksis ca 155 eurot . Neil oli ka ilma kilometraaži piiranguta (paljudel on mingi 150-200km päev, see meile ei sobinud). Tellisin WV Polo (or similar) ja sain Polo. Teenindus oli kiire. Krediitkaardilt broneeriti ca 60 eurot tagatist, mis tagastati järgmisel päeval peale auto ära andmist. Ainus teema, et neil ei olnud endal 7-aastasele sobivat lasteistet pakkuda, aga teadsin seda varem ja võtsin pepualuse kaasa. Jätsin selle neile - nii et nüüd üks pepualus on. Turvatooli väiksematele lastele oleks saanud neilt.

1
0

Olen vast vähemalt 50+ korda autot rentinud ja suures plaanis ei vahet, mis firmaga tegemist. Neti kaudu broneerid, alustad odavamast hinnast, vaatad ka muud tingimused üle. Kui need tingimused ei sobi, valid järgmise pakkumise. Kõik käib neti teel ja need tingimused, mis on algselt kirjas, kehtivad ka kohapeal. Ühtegi korda lisakindlustust ostnud pole(see on rendifirmade põhi teenimise üritus, maksab üldjuhul sama palju kui rent ise), selleks mul aastane enda kindlustus . Ühtegi korda jamasid olnud pole, tagatist kinnipeetud pole. Kunagi see kindlasti juhtub, aga hetke seis nii. Türgis rentinud 3x.

3
1

Eelmisel nädalal renditud ka auto lennujaama lähistelt Economyrentalcars kaudu. Rendifirma ise enda jaoks tundmatu. Miinuseks tagatisraha 1000, mille bronni vabastamisega võib kuu aega minna. Rent ca 11 eur päev. Lisakindlustusi ei tahtnud samaks perioodiks sama päevataksiga juurde võtta.

0
1

Mulle just see 1000€ tagatisraha ei meeldigi. Olen Euroopas samuti läbi erinevate agregaatorite broneerinud autosid ja jätnud ka tagatisraha. Lihtsalt Türgi üks neist riikidest, kus pidevalt tunne, et tahetakse perse lohku tõmmata. Suurematel Euroopa rendifirmadel jällegi hinnad 2-kordsed. Leidsin ühe kohaliku rendifirma, mis tagatisraha ei küsi ja tagasiside ka enam-vähem positiivne, aga tont teab...

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased