Auto rentimine Itaalias

Hei!

Ameerikasse reisides sellist muret ei olnud, bronnisin tookord www.rentalcars.com kaudu Alamo auto, mingit raha ei broneeritud kaardilt, öeldi, et lihtsalt kontrolliti, et raha ikka liigub arvel ja deposiit võeti siis kui kohal auto sain, pärast lasti kiirelt lahti,. mingi 300 daala oli vist. Kõik sujus super hästi. Sain hea kogemuse.
Nüüd üritasin samamoodi Itaaliasse suveks autot rentida. Tegin dets kuus bronni, sain hea hinna (ala 500€ oli) 9 päeva peale 9 kohalisele bussile) sain kinnituse ja kõik oli nagu ok. Uue aasta alguses vaatasin bronni, et laste toolid juurde osta - see oli tühistatud. Pärisin aru. Sain vastuseks, et mul ei olnud deposiidiks piisavalt raha arvel (2600€, kuna bronnitud masin 9 kohaline), raha oli, kuid mitte sellist summat. Ei tulnud selle pealegi, et sellist raha tahetakse kohe kinni panna. Polnud midagi vaielda ka, ju neil õigus. Hakkasin siis uusi varijante otsima. Kõik hinnad muidugi kallimad, alates 800€ ja üles :( . Sattusin sellise firma peale nagu FOX RENT A CAR Kas keegi teab sellest midagi, seal nii kahtlased tingimused jms. Samuti on kommentaarideta firma RHODIUM
Oleksin väga tänulik, kui keegi saab miskit infot jagada.

Ma ei oska sind mitte kuidagi aidata, aga lihtsalt kommentaariks, et ma palun jumalat, et ma never ever enam ei peaks Itaalias autot rentima, ma olen valmis selle nimel ka usklikuks hakkama :)

P.S Ja see netihind neil seal, nt see 500.- eurot, see on alles kõige algus ....