Autoga Atlandi rannikul Prantsusmaal

Tuleme Normandiast ja mida vaadata ning kus ööbida rannikul, eestlaste jaoks suhtväheavastatud. Kas keegi annaks palun nõu?

Bensiini ja raudteejaamadest leiate piirkonna kohta käivad infovoldikud. Sealt saate siis valida vastavalt huvidele kohta, mida külastada.

0
0

Tallinnal oli kunagi sõpruslinn Brest(sai linnaõiguse 13. sajandil, kuid vana on seal vähe, palju hävis I maailmasõjas). Asub Bretagnes. Otsige üles Avenue de Tallinn. Kui juba seal olla, siis ei saa kuidagi mööda minna Carnaci dolmenite väljadest (sama mõistatuslikud kui Stonehenge GB). Mika Waltari kirjutab neist väga köitvalt. Mont Saint Michelle´ga võrreldavat turistilõksu Bretagnest ei leia, kuid toredaid romaani stiilis kirikuid ja kabeleid luukambrite ja õuel asuvate Kolgata gruppidega on sealkandis palju. La Chapelle Saint-Fiacre Le Faouet´is on hilis-gooti, kuid selle puunikerdused on avastamist väärt. Quimper on tore keskaegne linnake. Nantesi hertsogilossist on meilgi laulukesi kuuldud. Looduslikult on huvitav Crozoni poolsaar.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased