Autoga Austriasse. 1,8 a laps kaasa?

Tere Kas keegi on käinud autoreisil Austrias väikse lapsega? Plaan on minna mais, ca 2 nädalaks Austriasse, täpsemalt Nüzidersi. Tahaksime puhata, mägedes matkata (jalgratastega) ja kevadet nautida. Tahaksime kaasa võtta 1,8 a lapse, kuid pole kindlad, kas ta suudab selle reisi vastu pidada. Mõtlesime, ehk teeb laevareis Saksamaale ja sealt edasi autoga Austriasse reisi meeldivamaks...? On kellelgi kogemusi? Infoks veel, et eelmisel suvel (laps oli siis aastane) käisime Eesti ringreisil, ööbisime telgis ja selle pidas laps ilusti vastu. Ausad ja siirad vastused on teretulnud :)

Pane otsingusse "Austriasse tasub minna ka suvel" ja leiad meie reisikirja. Ehk saad sealt kindlust, et võib minna ka lapsega. Austria on ilus!

Meie käisime eelmine aasta juulikuus austrias autoreisil ja kaasas oli 1,8 aastane laps. Ilusasti pidas reisi vastu arvestades päevakuumust, mis meie reisi vältel oli vilus ligi 30 ja päikse käes veelgi rohkem ning autol konditsioneeri polnud. Oli ka üks vahejuhtum: Saksa-Austria piiri juures söögikohas kadus meil poja silmist ning korraks oli paanika aga kõik lõppes õnnelikult. Eks talle oleks meeldinud rohkem vees sulistada ja ringi joosta aga neid rõõme saime ka ikka pisut nautida. Meie pisike poja on muidugi harjunud autoga ringi sõitma ning egas tal see suurt piina valmistagi. Kui tüdimus peale tuleb siis teegime pausi ja sirutasime ning mõne aja möödudes sõitsime jälle edasi. Sellel aastal plaanime minna Põhja-Norra ja nüüd juba poja aastake vanem.

mina käisin eelmine suvi 2,1a lapsega autoreisil Hollandis. lapsele meeldib autoga sõita ja probleeme ei olnud. vast see vaid et laps on harjunud potil pissil käima ja tuli peatuda tihti. 2 nädalat läks ruttu ja see suvi plaanime jälle minna. laevapiletid Tallinnast saksamaale on ikka mega kirve hinnaga.üks võimalus teekond lühemaks teha on Lätist Venspils-Rostock. www.scandlines.com