trip-krainetrip-ukraine-dark
Autoga Bulgaariasse.

Siin suht vanad postitused kõik, et sooviks üle küsida mõned asjad. Minek on neljakesi ja koha peal oleks kaks või kolm päeva.

  1. Mis sihtkoht präegusel ajal valida. Rannailm ei olegi oluline, pigem naudiks mägesi. ja huvitavat ööelu.
  2. kui kaua sinna sõidab? ja mitu kilomeetrit umbes kokku võiks tulla.
  3. Ööbimine ja toitlustus. tundub odavam kui eestis isegi. aga igaks juhuks küsiks üle. Enda autoga kohapeal, nii väga liikuda ei taha, kuna oleme noored ja kaine kogu aeg ka ei viitsi olla.
  4. kuidas politseiga lood on? et altkäemaksu ei kysita igal pool??
  5. Naelkummid ja teemaksud? Präeguseks pea suht sassis juba,kui miskit olulist ununes küsida siis võite kenasti ära märkida.

Ette tänades, Aivar

Millal te soovite sõitta sinna?

Mis autoga plaanite sõita?

Naelkumm ja rannailm nüüd küll kokku ei käi. Mis point on nii pikk maa sõita, et 2-3 päeva kohapeal olla? Minge siis juba Prahasse 2-3 päevaks. Näiteks Sofia AR andmeil 2436km Tallinnast. Suvel veel aga praegu... Iseenesest mõttel pole viga, plaanin ise suvel Rumeenia Bulgaaria umbes 1kuu.

Enamus ranna hotelle on suletud detsembrist-märtsi lõpuni. Nii öelda tänava kaubandus hakkab otsi kokku tõmbama juba septembris. Seega hotellikohad soovitav varem bronnida ja võimalikud peatuskohad välja vaadata. Odav on seal ainult kohalik alkohol veini pudeli saad kätte 20 eegi eest ja 2 liitise õlle samuti. Auto kütus vähemalt 2 eeku liitri pealt kallim. Piima liiter lausa (3,5%) 30 eeki. Seda küll, et ööklubi piletid ja koksid seal on 30-40 eeki piires. Kohaliku hotdogi saad kah mingi 12 eekiga kätte aga see peris maitsetu ja meie frankfurteriga ei anna isegi võrrelda.

Enne edasi aidata ei saa, kui Jors12 paar täpsutust lisaks.