Viimased kommentaarid

Sama reha läbi astutud, probleemi polnud. Pöial või id kaart võiks ju piletit hoides need tähed kinni katta.

Teema algatatud 3. aug. 2012. Seega see Poola osa ei vasta enam ammu kirjeldusele tänapäeval ja uued minejad fooriseiklusi ei pruugi leida.

Lähim autorong asub Hamburgis, üle Rootsi-Taani. http://www.dbautozug.de/autozug/reiseziele/ Sealt Lörrach Sveitsi piiril või ka München. Jaanuaris vaatasin hindu juunis-juulis, alates 109eur 2in+auto. Nüüd kallim oluliselt.

Või siis Pariisist Lõuna-Prantsusmaale http://autotrain.voyages-sncf.com/autotrain-webapp/pdf/common/Guide_Auto_Train_2015_en.pdf Kuid juba üle prantsuse-alpide on auto/motosõit elamus omaette.

Või Hollandi/Belgia piirilt Itaaliasse või Sloveeniasse http://www.autoslaaptrein.nl/autoslaaptrein

Üks vananenud andmetega kaart kui rohi oli rohelisem http://www.seat61.com/Motorail.htm#.VRlrGPna5pU

Lähim autorong asub hoopis Helsingis, et sõita Kolarisse. Sealt juba maailmalõpp kiviga visata.

Just suusareisile ja käed taskus, sest meeldib uut varustust(vajadusel vahetusega) kasutada ja omal peale kiivri/prilli ei ole. AB toit on lennuki kohta päris soodne aga saan 4-5 tundi söömata hakkama küll ja käsipagasis on nagunii taxfree õlled/krõpsud kaasas. 3-4 kiivrit lähevad kambapeale pagasisse.

Siit lugesin esimest korda AB lendude ärajäämise kohta, ise 4-5 korda probleemideta lennanud ja tõesti arvasin, et mõnus, soodne ja lendab ka :) Viimane oligi mai-juuni München.

Märtsis Münchenisse suusareisile AB planeerida ei tasu? 130€ AB vs 260€ muud

Varem soovitatud http://www.hotelanna.de/ hind toimib, taksohind on mõistlik, meie 4kesi rongidega ja ots 15€ neljale. Rongiga 2-3 peatust keskvaksalisse ja sealt ka 2-3 peatust.

Kas seal kuskil free-wifi ka leidub?

Olen rulluiskudega lennujaamast mõõda rullinud, sealt on promenaadile jalgsi paari õlle teekond.

Palun sheeri nüüd oma hostelit. Kas leidsite selle kohapealt või ette?

http://bookingsbarbados.com/encyc/archive/arcres/resortsearch.cfm

Siit saab enamvähem 120S neljale.

Saabusin täna Nordkapilt ja Lofoodidelt. Ilm oli paras jama. Sealpool polaarjoont eriti üle 6-7 kraadi polnud. Sadas ka iga päev. Mõned pildistamise hetked tulid päiksega. Mägedes üle 1300m kõrgusel veekogud jääs ja min oli +3 kraadi. Norra teed on uskumatult kehvad vihmaga. Sügavad rööpad -vesiliu oht! Aga muidu on ilus maa. Nalja pärast olid suusariided kaasas ja läksid asja ette. Pole kehva ilma-on kehvad riided. Suur pluss oli valgus väljas-polaarpäev. Hommikul 10st südaööni või rohkemgi rahulikus tempos oli lennuulatus keskmiselt 600km. Kämpinguid ei kasutanud ja ööbisime metsikult. Kohti on selleks piisavalt.

Tasulistel kiirteedel arvesta maksu u. 1 eek/km

"Laskumistel kasuta pidureid säästlikult (pidurda käiguga); parem kulutad natuke rohkem kütust, "- käiguga pidurdades just säästad kütust. Gaasipriimust valides arvesta ka gaasiballooniga. Novaluxi minipliit on mugav, aga gaasi jätkus vaid 1,1 tunniks :( Kui on veel x mõõtu balloon, siis ei pruugi reisil vahetusballooni leida. Atlas on igati tore vidin, saab samal ajal kui navi teed juhatab, teisi kohti vaadata "linnulennult". Samas pole paha ka navi atlasega kontrollida, kuhu ta minna plaanib. Lihtsam oleks mingi uuem roadatlas Eestist kaasa rabada, et ei peaks neid soodsaid atlasi võõrastest poodidest otsima. See kaardi hinnavõit on reisi maksumust arvestades naeruväärne ajakulu. Mis marsruuti plaanid? Kui alustad Veneetsiast, siis sinna minnes astu läbi Salzburgi ja Grossglockner Alpi teed mööda Veneetsiasse. http://www.grossglockner.at/en/

300 eur eest hakkab juba saama: Mobile.de ja vali itaalia. Iseküsimus, kas see pann üle 100km sõidab. Mis sa pärast sellega teha kavatsed?

Bulgaaria? Nessebari vanalinnas korter sebida ja mingi korraldajaga ainult lend või suva loteriiga kohale lennata. Peaks väga hinnatundlik olema kohalik elu. Emal ka zili-bõli nostalgia :) Nizza piirkonnas rong tegija transport või roller.

Laias laastus u. 30 eur platsi eest või inimene 10+ telk 10 +auto 10 jne. Monte Carlos 50 eur. Palju on neid Nice ja Antibes vahel. Hinnad juuli 2008.

Kõige soodsam tundub olevat Eesti büroode tsarter. 8999 ainult lend on väga ok diil. Läbi Delhi või Mumbai on selle raha eest mõtetut seiklemist palju.

Hotell Lielupe http://www.lielupe.lv/eng/ Normaalne hotell. Sel aastal pole käinud aga varem iga aasta. Kõndida Akvaparki 10-15 min. Auto hotelli parklas. Vanemad saavad kokteile nautida akvabaaris. Hommikusöök väga mitmekesine. Sooja toitu ka lihaasju. Hotellis ka veekeskus-spa-saun (ise pole käinud). Hotelli kõrval bowling. Akva ja hotelli tee keskel raudteejaam. Mõnus Riiga rongiga minna ja tulla, ei pea autoga möllama. Mingid toad olid 2toalised, lapsed olid eraldi. 8-9 korrusel mõnusa vaatega toaad. 10 korrusel mõnus alacarte resto mõistlike hindadega. Pakuvad pakkete koos Akvaga aga vist oli eraldi soodsam. Külastanud vähemalt 4 korda. Esimesel korral tegin korraliku otsingu ja asukoha pärast jäi sõelale. Jurmala keskus on kaugel jalgsi muidugi.

Oleneb kui kalliks sa oma aega pead. Me tegime kuldse kolmnurga taksoga, läks ka kolm päeva. Siis ei olnud küll soovi rongiga Goasse loksuda. Hing ihkas kiiresti ookeani näha.

kui nats googeldada siis see keko garmin 250 pole just kõige lihtsamalt käsitletav Copy-Paste: Lisaks: Tähelepanu: Nagu enamus USB ühilduvusega seadmetest, see seade ei ühildu järgmiste operatsiooninüsteemidega: Windows 95, Windows 98, Windows NT või Windows Me.

Telefonipoest ja kartulisalongist

Arvestaks, et sõidad 5000km, diiselauto raske jalaga, keskmine 7l/100. Siis kulu oleks 350l. Rootsis D u. 1.09 eur. Kokku 381,5 eur. Ütleme, et kirves hind on 5 prossa kallim, siis läheb reis 19 eur kallimaks. Kas on mõtet sellise läbisõidu juures hakata spets jaamu otsima ja võibolla ka teepeale jääma (tankla suletud õhtul). Kui 20-30 eur eelarves vaja kütuselt tanklavalikuga kokku hoida, pole küll mõtet reisile minna. Ettenägematud kulutused võivad nagunii tulla autoremondi näol. Eks ma ise ka alustasin kunagi maadeuuringuga, kus võtta?, mis hinnaga?, millal? Nüüd panen paagist paagini olenemata riigipiirist, tähendab kui 56l paaki tankides vähemalt 40l panna ei mahu, siis ei tee tanklapeatustki. Bahni peal tuleb nati teisiti arvestada.

Vanasti, vist 1999, oli auto parkimine lausa hull ale, poole odavam Tallinnast. Kindlasti on majad tänavast kallimad ka praegu.

20k pole ka mingi näitaja. Kui ka 10-12k pealt alla tehakse, siis saabki normaalse pakkumise kätte. Ega pikaks ajaks ei julgegi ette osta. Nädal aega ette on paras ale juba ja nädalaga pankrot ka vast ei tule. Ok, hotellivalik pole siis vast see... Kes reisib hotelli pärast, kes huvitava paiga. Konkreetselt, kui mul on mingi reisile mineku mõte ja tean seda u. kuu aega ette, siis olen jälginud kogu aeg "turgu", et minna viimase hetkega sel ajal. Tähelepanek on see, et igasugu kampaaniad on tegelikult neile, kes saavad oma vaba aja järsku ja vaja minna. Kui enne pole "turgu" vaadanud, siis tundub, et hull soodukas ja kaaslane tasuta jne. Tegelikult on ikka sama hind, ainult vahepeal on see alghind näiteks 2* kallim.

5000k eest, mis plaanid rendile panna, saad kämpasid kas või ekstralukse. Ega autoreis ei olegi odav lõbu. Kui tahad odavat, mine viimasehetke lennukiga Bulgaaria või Türgi 4-5k. Eelmine suvi ise 30 päeva magasime kahekesi universaalis, küll enamus öid kämpingutes, mis Lõuna Prantsusmaal ja Itaalias u 25 eur ja Poolas mere ääres 10 zlot. Esimese Läti-Leedu tegime võsaka, rohkem vist mitte. Roolis olen üksi ja tahaks peale rallit õlut lasta ja võsas on oht, et aetakse ära ja ei ole võimalik enam "roolida". Kämpas hea rahulik maanduda peale linnas jalutamist. Telki ei ole viimasel ajal kaasa vedanudki, küll aga mõnusad täismõõdus kodused padjad-linad-tekid. Tagasi tulles lebotasime veel Jurmala Nemos ja oli plaan "maja" võtta, kuid see tähendas asemes tagasiminekut ja loobusime majast ja magasime ikka autos. Vanasti ainult võsakaid tegimegi ja 93a. sedaan Galant(seljatugi käis küll maha, aga "auk" oli kitsas ja olla sai ainult selili või kõhuli, ringikeeramiseks pidi pagassi sukelduma). Vaja on ainult tahtmist! Kahekesi reis on tegelikult veel kõige toredam.

Krakovis see aasta suvepühadel-Wianki- peaesineja Lenny Kravitz! 20.06 TASUTA! Sattusin eelmine aasta kogemata sellele pühale, esines Jamiroquai

Selline rahvahulk koos keset linna jõe ääres. Kohalike andmetel 300 000 inimest iga aasta ja söögiks Krakovi vorst saia vahel, nagu meil jaanipäeva saslõkk.