trip-krainetrip-ukraine-dark
Autoga Hollandisse Roterdami!

Tere, plaanime augusti alguses võtta ette autoga reisi Roterdami.Kuna puuduvad seesuguse reisi planeerimise kogemused, oleksin tänulik kui keegi soovitaks võimalikke marsruute!

Ette tänades

jepp. Via baltika - Kaunase pääle-Suwalky -Awgustow - Warsawa- Lodz - Poznan - Berliin- Hanover - Amsterdam. La umbes 2250 km üks ots. ( koha nimed on vigadega , ei viizi ozida täpselt nimesid)

Laevaga Tallinnast Rostock-i ja sealt 680km Roterdami. Tagasi läbi Saksa, Poola, Leedu, Läti. Tuleb kallim, aga esimese laksuga ei sõida ennast segaseks.

edasi on ka üks variant. Laevapiletid Tallinn-Helsingi ja Turu Stockholm pidi olema odavam kui Tallinn-Stockholm. Ise pole pidanud oma raha eest reisima ja seega pole vajadust hindu uurida olnud. Tee on sealt kindlasti parem, poolaga võrreldes. Taanis tuleks valida tee, mis üle Roskilde läheb. Säästab hulka närve.

Kuule, inimene tahab Rotterdami sõita, mitte praamiga Arhus'i!

Lihtsalt Kopenhageni ring on remondis ja kasulikum on Roskilde poolt mööda sõita päeval. Roskildesse sisse pole vaja sõita. Saksasse lähed ikka E47 mööda ja siis edasiotsemat teed:)

No Roskilde kaudu on ikka piisavalt suur ring. Kas siis Kopenhaageni mõlemad ringteed on üheaegselt remondis? Ja Malmöst tulev tee samuti?

on see ring vast 10 km kui sedagi, ma ei saa momendil GPS-i arvutama panna. Ma pole üle silla kunagi tulnud Malmöst, pidavat kallim olema kui laev. Helsingörist sõidad kohe otse Roskilde peale 6 teed mööda ja 6 tee tuleb kaarega jälle 47 peale tagasi. Remondis on E47,E55. Ma pole nüüd kuu aega sinna saanud aga tööde lõpp pidi olema sügisel alles

Olen sõitnud nii praamiga kui ka silla kaudu. Ajaliselt ega ka rahaliselt vahet ei ole. Praamipilet ja sillamaks on samad (olid vähemalt). Maad mööda tuleb tee pikem, aga samapalju kulub aega praamile. Aga tulles 6-ndat teed mööda, mis on tavatee, mitte kiirtee (E20), kaotad ajas ikka väga palju. Minu arvates on sel juhul õigem Malmö kaudu minna.

Tere. Aga kuidas on lood täna ja praegu? Kelleltki kuulsin ise, et läbi Läti kuskilt Ljepalt praamile minna? Ja edasi? Kui on autos 2 inimest ja ainult üks juhilubadeomanik. Aitähh, igasuguste soovituste eest.