Tere Plaan sõita jaanipäevaks Horvaatiasse.Reis esmakordne. Mis plaanid üldsusel on.Lugesime soovitusi ja kommentaare eelmisest aastast.Ei tea miss värk see aasta on (pagulasprobleemid ja puha)
Mis mõttes vähe? Karavaniga on kiiruspiirang 70/80km/h, teetööd. Ei kavatse sõita öö otsa, seda enam, et üksi olen juht, ca´10h päevas.
eToll makse ainult Poolas. Ülejäänud riikides tavaline kiirteemaks.