Autoga Horvaatiasse

Tere Plaan sõita jaanipäevaks Horvaatiasse.Reis esmakordne. Mis plaanid üldsusel on.Lugesime soovitusi ja kommentaare eelmisest aastast.Ei tea miss värk see aasta on (pagulasprobleemid ja puha)

1
...
2122
23

tanit

Mainisite Białystoki, mistõttu küsin, et kas suundute Horvaatiasse üle Lublini ja Košice?

0
0

Üle Varssavi, tšehhi Olomouc jne. me oleme muidu otse Lomza kaudu läinud, aga vaja toidukraami täiendada ja pisut shopata, sestap läbi Bialystoki. Pühapäeval poed kinni paraku. Lublinis oleme käinud veepargis. Slovakkias olime 2 aastat tagasi.

0
0

Teeremonte suht vähe õnneks. Austria piiril kontrolliti dokumente.

Sloveenia evinjetti ei saanud teha kuna kodulehel mingi viga, piiril sai teha. Kütusehinnad nagu meil v.a Leedus ja Poolas, Austrias 2+€/ltr.

Horvaatias ilm +30.

0
0

tanit - saab ka Austrias odavamat kütust. See hind on kiirtee ääres, olen sealkandis (eriti Saksamaal) näinud hinnavahe kiirtee vs külatee, isegi 50 senti liitri kohta.

3
0

Tean seda, olen varem kiirteelt eemal saanud üpris norm hinnaga.. Kusjuures kuidagi kvaliteetsem tundub samuti.

0
1

Olin samuti Austrias -- bensiini Super 95 liitrihind on vahemikus 1.50-1.60. Kütusehindu Austrias saab vaadata vastavast portaalist.

2
0

Kolmapäeval saabusime Punta Jerta kämpingusse. Ilm +30....+32, vesi võrratu. Hea vaikne koht, ujumiseks mitte eriti sobilik, suurte kivide tõttu. Eemal on avalik rand ( ülerahvastatud) aga saab normaalselt ujuma minna. Söögikoht lähedal.

Poes hinnad kallimad kui meil.

Horvaadid käivad Sloveenias sisseoste tegemas, kellel võimalik.

0
1
1
...
2122
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased