Autorent

Olen uurinud siinseid autorenditeemalisi postitusi aga tekkis küsimus. Kas olen õigesti aru saanud, et kui broneerida auto, siis täiskindlustust internetis teha ei saa? See võimalus on kohapeal autot kätte saades? Oleksin huvitatud null omavastutusest (või minimaalsest). Kõik firmad, vahendajad jms, mida uurinud olen näitavad olemasolevaid kindlustusi, nende puudumisi, omavastutust aga ei ole leidnud internetis võimalust täiskindlustust sõlmida. (Avises leidsin 360-kindlustuse, seal vist ei ole omavastutust). Vabandan, kui selle üle on juba kuskil arutatud, vaatasin küll palju erinevaid postitusi aga ei märganud.

Kus sa plaanid autot rentida? On terve hunnik nn vahendusfirmasid, kes vahendavad konkreetseid pakette. Näiteks www.billiger-mietwagen.de

Plaanin auto rentida Iirimaa reisiks. Vahendusfirmasid vaatasin ka. Seal jäigi natuke arusaamatuks, kas oleks võimalik kohe internetis broneerides täiskindlustus teha või broneerin ja autot kätte saades saaks juurde teha. Sellest konkreetsest lehest läksin enne mööda, kuna ei oska saksa keelt ja kardan millestki valesti aru saada. Google tranlate abiga proovisin otsingu teha, nii et avalehelt valisin ohne Selbstbeteiligung (mis andis tõlke no deductible - omavastutuseta?) aga autot uurides on ikka Selbstbeteiligung 1200.00 EUR (deductible) ja Haftpflicht 100.000 € (liability - vastutus?)

Osadel firmadel saab küll teha omavastuse "nulli" ka broneerimisel. Hertzil oli minu mäletamise järgi sellise "linnukese" koht täitsa olemas.

Omavastutuse kaitse on olemas küll, Näiteks siin http://autorenttallinn.ee/ kui broneerida rendiauto ,siis saab kaitsta omavastutust.Sealt saab rentida autosid üle kogu maailma. Kõik eesti keeles, kui vaja siis muus keeles.

Copy broneerimise leheküljelt:

Omavastutuse turvamine - Väga soodne, parim kindlustus, rahu südames

Tavaliselt broneeritakse sõiduki vastuvõtmisel teie kaardilt omavastutuse summa, mida võite olla kohustatud maksma juhul kui kahjustate sõidukit. Osta meie Omavastutuse hüvitis, ning hüvitame teile mõlkide või kriimude eest makstud omavastutuse summa.

Te olete kaitstud - Omavastutuse hüvitis kaitseb teid kui tekib probleeme ning olete sunnitud maksma välja omavastutuse Õnnetusjuhtumiste kindlustus - Teie omavastutus on kaitstud sõduki avariikahjustuste puhul Kahjukindlustus - Olete kaitstud kahjustuste puhul sõiduki kerele, osadele ning lisaseadmetele enamiku õnnetuste puhul.