Autorent augustis 2017

Tere

Oleme minemas mitme perekonnaga augustis Rijeka kanti , kas on kellegil kokkupuuteid autode rentimisega kõrghooajal? Kas on mõtekas broneerida ette juba või on autosid piisavalt saada , kas kasutada suuremaid rendifirmasid või võib ka neti teel leituid odavamaid kasutada?

Sama küsimus.

Split´i lennujaamas pakuvad kõige odavamaid autosid GoldCar ja AvantCar rendifirmad. Kas kellegil on kogemusi nendelt rentimisel? Googeldades, ingliskeelne, tagasiside on kohati negatiivne.

0
0

meetodimees, sa ei leia ühegi firma vms kohta AINULT positiivset või AINULT negatiivset. Inimesi palju, eri arvamusi ka palju. Võta oma ingliskeelsed arvamused ette ja loe neid nn lahtiste silmadega ja vaata ka üldhinnangut. Tripadvisoris nt 8 on juba väga ok koondhinnang. Lõppude lõpuks, ega sa abikaasat otsi, vaid autot vaid paariks päevaks :)

2
0

Mina käisin eelmisel aastal augustis ja broneerisin juunis ette ära, Rentalcarsi kaudu. Broneerimise eelis on see, et saad selle, mille broneerid või numbri võrra ruurema. Kohapealt võttes aga pead leppima sellega, mis parajsti olemas on. Ja ega seal Rijeka lennujaamas see autopark väga suur ei olnud.

0
0

Tere Pirnikas,

Jah - nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi. Muidugi autot rentides on riske, kuid riske saab maandada. Soovitan esmalt kohe koos müügimehega autot kontrollida, võimalusel filmida ja pildistada kriime jne. Pildistada kindlasti koha peal nii, et rendifirma jääb ka peale. Samas kui pargite auto linna ja keegi tõesti ära kriimustab, siis polegi midagi teha. Kui jääte rahulikuks ja sõbralikuks, on kõik võimalik läbi rääkida :) Kui me näiteks mootorratast rentisime siis saime müügimehega väga sõbralikuks ja hiljem kontrollis vaid kütust ja lasi silmaga mootorratta üle. Ehk siis ei hakanud mingeid kriime otsima. Autoga oli sama lugu.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased