Autorent Californias

Kas on soovitusi autorentimiseks California osariigis. Meil oleks vaja bussikest 6-le inimesele + pagas. Kust-kuidas odavamalt rentida? Mida võidakse nõuda? Mis võiks maksta 2 nädalat? Või kust uurida? . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajal seda tulevikus endal teha!

Kasuta otsingulehti. Pane sisse koht, aeg ja autoeelistused. Suurimate pakkujate hinnad on käes. 2 lehte, mida kasutan - Orbitz ja Expedia. Kui foorumis otsid auto üürimise teemade all, leiad selliste lehtede soovitusi veel.

www.billiger-mietwagen.de Ise sain 17 päeva mid-size SUV National'ga 414€ (sisaldab kõiki makse ja kindlustusi), samaväärne pakkumine Nationali enda lehel ca 2x kallim, hotwire lehel ca 1,5x kallim.

Hinnavahed on suured tõesti. Billingeri peal on tõesti odavam. USA autovalik vähe teine kui me siin harjunud. Kas sealsed van-id sobivad 6-le inimesel koos pagasiga. See pagasi probleem tundub kõige suurem. Mida soovitad valida. . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja järgmise õigekirjareeglitele mittevastava postituse kustutab!

Ega oska täpselt aidata, endalgi esimest korda suure lombi taha minek. Nationali koduleht näitab, et minivan mahutab 6 täiskasvanut, 1 lapse, 3 suurt ja 1 väikse kohvri.

Nagu aru saan, siis sa oled selle billingeri kaudu auto ära bronninud, reaalseid kogemusi sul ei ole. On see billinger piisavalt turvaline. Nii odavad hinnad ehmatavad ära esimese hooga.

Tulime just tripilt Los Angeles, San Diego, Grand Canyon, Las Vegas, Mexico-Tijuana, San Francisco, Seqouia... Meil oli auto võetud Eestist ette Alamo firmast. Alamo.com. Maksime siin juba reisibüroos ära ja oli väga mugav, hinnas olid kõik kindlustused ja paagitäis kütust ka. Meid oli 8 inimest (6 täiskasvanut ja 2 last) Väga mugav Toyota van oli Los Angeleses ja San Franciscos polnud neil anda Toyotat, ning saime suure Ford Jeepi 5,4 mootoriga... mega hea auto. Kokku oli rent 11 päeva ja maksime 1100 EEK per inimene. mugavam on võtta rent lenujaamast lennujaama. Sealt käivad Alamo bussid. Kütus maksab 2,1-2,4 USD gallon / 1 gallon on ca 3,6 liitrit. Kui tahad lähemalt teada küsi lisa.

Tõesti mul auto vaid bookitud ja sõiduks läheb alles juunis, samas on siis seda firmat kommmenteeritud siin teemas http://trip.ee/node/43669 seal on ka kommentaare inimestelt, kes on billigeri kasutanud ja kõik on toiminud perfetto.

Tänud sulle. Otsisin ja leidsin ka teisi, sh inglisekeelseid samas hinnaklassis vahendajaid. Igaljuhul väga pro, reisieelarve näeb kohe parem välja :)

Äkki jagad neid inglisekeelseid ka teistele huvilistele.

http://www.auto-europe.co.uk Seal on hinnad naelades ja esialgu ei tundunudki head hinnad, aga siis nägin naela kurssi :)