Autorent Gran Canarial

Läheme märtsi alguses omal käel GCle ja mõtlesime rentida auto. Lihtsam liikuda jne. Iseenesest on GCl rendifirmasid palju, aga meie probleemiks on hoopis see, et tagasilend on kell 7 hommikul. Seega peaks auto tagastama juba kell 5, aga siis ju rendifirmad kinni. Kas kellelgi on kogemusi ses osas?

leppid kohe algul kokku et tagastad auto hotelli siis pannakse tagastus ajaks 24.00 ja saad adminni käest 50.-euri deposiidi raha ka tagasi ise teen nii alati ja ka päev tagasi toimis .

meie võtsime auto sellisest firmast nagu Santa Fe. väga norm hind 4 päeva 100 euri. ja auto viisime lihtsalt õhtul enne äralendu kella 6 paiku tagasi, sest viimane õhtu kulub nagunii pakkimisele ja üldiselt pole terve nädal gc autoga ringi tiirutada kuigi huvitav, 4 päevagagi sai pooled kohad 2x läbitud.

tere! palun rääkige, kuidas protsetuuriliselt auto rentimine käib. Lähen paari päeva pärast, esimest kord ja ei ole kogemusi. Foorumitest olen lugenud, et võib ka petta saada - autorendi firma kuritarvitas krediitkaarti. Ja mida kõike võiks-peaks silmas pidama. Keegi tuttav soovitas rentida auto ainult reisifirma kaudu, on see nii? Tänud.

protsetuur om nii et annad load ja (pass,i.d)maksad raha 6 päeva on 150.-euri+ 30.- kuni 50,.euri tagatist parem maksa sulas siis ei ole kaarti vaja ja ültstse on sulaga iga pool kergem asju ajada kaasa võtta väiksemaid kupüüre 200-sed veel lähevad läbi aga 500-sega ei saa pea kusagil, ei usalda lihtsalt keerutavad ja keerutavad raha ja iks ütlevad ei ole tagasi anda.

Kui hotell/apartment kus peatud, pakub ka autorenti siis pole tagatist üldse vaja.

Nüüd siis ära käidud ja autorent ka ära proovitud.Asi oli imelihtne .Võtsime www.cicar.com lehelt ja saime veel sooduspakkumise ka.Opel Astra nädalaks 150 EUR .Mootor oli 1,6 ja mägedes hätta ei jäänud .Broneerimisel küsiti krediitkaardi numbrit ,aga mingit raha ei bronnitud .Jõudsime kohale ja maksime oma nädala eest raha ära .Tagatisraha ei küsitudki .Kuna meie tagasilend väljus kell 7 ,siis sai ka uuritud ,mida võtmetega teha .Selleks oli spetsiaalne luuk ,kuhu võtmed viskasime ja asi korras . Seega soovitan soojalt .Lihtsalt infoks niipalju ,et Playa des Ingles'is olid tänava peal ka mingid soodukaga autod rendis (info auto aknal) ,aga seal oli näiteks Fiat Punto nädalaks mingi 130 EUR vist .