Autorent Hispaanias

Sõidan varsti Mallorcale, plaanis on autot rentida..Kuna sellist kogemust ei ole, siis äkki keegi saaks midagi soovitada? Võtan pakkumised Eestist ja ka internetist, internetis on tunduvalt odavamalt, aga ei leia kuskil omavastutuse piiri, igal pool on "full insuranse with NO excess" - mis see tähendab? Tean ka, et lisatasu eest saab mingi superkindlustuse, sellisel juhul omavastutus on 0. Kas keegi on Hispaanias autot rentinud? Kas kohapeal saab osta sellist kindlustust? Või kuidas kõik need asjad käivad?

full insurance with no excess tähendabki sõnasõnalt täiskindlustust ilma omavastutuseta.

0
0

Tipphooajal (juuni-august) on kohapealt väga raske autot pikemaks ajaks kui 1 päev leida, kui sedagi. Tasub alati enne interneti teel broneerida. Enamus autorendifirmasid, kes end online kanali kaudu müüvad, osutavad ka lennujaamateenust. St et kokkulepitud ajaks tuuakse auto lennujaama parklasse ja v6tmed on kokkulepitud kohas ootamas. Toimib nagu kellavärk.

0
0

Netist muidugi - kiirek ja lihtsam. Prindi bronn välja ja esitad. Maksad ja kõik.

0
0

Autot tasub rentida suurematelt firmadelt - neil ka võimalus tagastada kus sobivam on. Nii nt Hertzil ja Europcaril on kasko kindlustus. Samas oli märgata ka kohalikke firmasid, kellel nn comprehensive insurance, ehk siis osa omavastutust jääb sul. Võtsime europcaril ning see kasko oli neile ka nii piisav, et isegi tagastamisel autot ei vaadanudki. Ainuke asi, et parem on autot broneerinda kasvõi 2 päeva ette. Kuhu sõidad, ega Arenalis ei viibi?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased