Autorent ja kütusehinnad Costa del Solis

Minek septembri alguses Costa del Soli kuurorti Benalmadenasse. Tahaksime koha peal autot rentida. Otsisin internetist rendifirmasid, kuid otseselt Benalmadena omasid ei leidnud. Kas keegi teab, on Benalmadenas ka autorent olemas või kui mitte, siis kus on lähim koht? Tahaks teada ka, mis maksab kütus sealkandis ning kas selle eest on võimalik maksta ka tavalise deebetkaardiga? Tänud vastajatele!

www.hispacar.com on portaal, mis vahendab väga paljude autorendifirmade pakkumisi. Sealt leiad kindlasti sobiva. Eelmise aasta oktoobris sai Focuse 118 euro eest nädal.

Bensiin 95 maksis viimati, kui ma ostsin (see oli laupäeval) 1.18 eurot vist. Või oli 1.19. See sait http://www.elpreciodelagasolina.com/ näitab kütusehindu erinevates Hispaania piirkondades ja tanklates, väga põhjalik.

Nii autorendi kui kütuse eest, samuti supermarketites ja enamikus restoranides saab maksta kaardiga (nii krediit- kui deebetkaardiga). Mõned väiksemad poed vahel seavad miinimumtasusid kaardiga maksmisel, üldiselt saab igal pool.

Kui sa ei taha autot internetist rentida, siis Helle Hollise kontoreid ja esindusi on siin küll igal pool, ilmselt on Benalmadenas neid lausa nagu seeni pärast vihma, sest seal käib päris palju turiste.

Mina kasutasin selle firma teenuseid. Eeskätt muidugi seetõttu, et seda firmat pakuti läbi hotelli ja asjaajamine oli mugav. http://www.aurigacrown.com/ Maksin sulas ja tagatisraha ei küsitud. Hind oli soodne, auto igati puhas ja korralik. Auto toodi kokkulepitud ajaks hotelli ette ja rendiperioodi lõppedes jätsin auto samasse parklasse ja võtmed hotelli retseptsiooni. Kedagi ei huvitanud, mis seisukorda auto jäi (jäi muidugi täiesti normaalsesse). Väga mugav minu arust. Uuri hotellist, kus peatud, äkki pakuvad autorenti ka, pääsed tüütust otsimisest ja ajakulust.

Minu auto oli ka AurigaCrownist, mis ma hispacar.com-i kaudu rentisin. Aga kui vaadata Auriga enda hindu, siis need on veidi kallimad kui need, mis hispacar.com leiab.

Muidugi, eks oleneb ju sellest, kui mugavalt tahad :)