Bangkok - Koh Phangan ?

Jõuame Bangkokki kell 8.30 (Aeroflotiga) Kas sama päeva õhtuks jõuaks saarele kui sõita sadamalinna rongiga?Mis kell läheb viimane praam? Või hoopis lennukiga sadamalinna?Kas on pileteid saada koha peal?Mis maksab?Või on vaja ette ära osta? Aitäh, kes teab midagi tarka öelda!

Juba ise leidsin, et lennupiletid Bangkok - Surat Thani(sealt väljub praam Koh Phanganile.) on väga odavad.Alates 16 EUR.Nii et broneerin piletid ette ära .Piletid naabersaarele Koh Samuile algasid 123 EUR-st

Jep, Airasia või Nokair'i piletid suht odavad kui ette ära ostad. Laevapileti võid ette ära osta või kohapeal. Lennujaamas on selline büroo http://www.phantiptravel.com kes korraldab sõidu sadamasse ja bussipileti.

Et aega kokku hoida, on mõistlik lennata. Bangkokis on kaks lennujaama. Aeroflot maandub Suvarnabhumisse, Airasia jm odavlennud lendavad Don Muangist. Suvarnabhumist saab veidi kallimalt, näiteks Thai Smilega.
Surat Thani lennujaamas on praamifirmade putkad. Saali tagumises otsas on Lomprayah lett, nendega saab kõige kiiremini ca 4-5h, 700 bahti, cash only.

Soovitaksin võtta lennupiletid Don Muangist. Sinna saab kõige lihtsamini Suvarnabhumi saabumiste ukse eest AirAsia mugava bussiga sõites kuskil tunnike - see lõbu ei maksa midagi, kui eelnevalt olemas AirAsia edasisõidupilet (kontrollitakse). Mis iganes kuhu ja mil iganes tulevikus. Tõenäoliselt sobib ka suvaline 1 eur lennupilet pilet kuhuiganes, mida ikka aegajalt pakutakse.