Bangkokist Siem Reapi

Selline küsimus, et kas keegi on siit viimasel ajal minibussiga sõitnud Bangkokist Siem Reapi ??? Kui jah siis kaua aega kulus ning palju maksis??? ( Bangkokist -Paoy Paet-i piiripunkti ja kaua sõudab?)

Sõida rongiga piirile, see on meie mõistes tasuta. Edasi tukiga piiripunktini a la 3-4 km ning peale piiri rendi takso (50us) või sõida bussiga milline on ka peaaegu tasuta.

Olen sõitnud vastupidi, SiemReap-Pattaya, aega läks ca 5h, sellest umbes tund-poolteist olime piiripunktis ootamas kui Pattaya poolt tuleb minibuss vastu. Kõik kes lähevad BKK/Pattaya-SiemReap vv, kõik lähevad läbi selle punkti, kuhu tuuakse inimesi kokku ja siis kõik ootavad rõõmsalt :) ehk see on nende äri ka, niikaua kui ootad, ostad süüa-juua jne ... ja mingi hetk ilmub buss ja sõidad edasi :) Aga kui võimalus on siis peatu Pattayal, muidu see sõit on päris kauakestev, mingi ca 6-7h kokku läheb ikka (kui mitte rohkem). Ma olen sõitnud KohChang-SiemReap, selle peale läks 9,5h!

Mugavale turistile VIP buss. Ei mingit ülemäärast rabelemist..

Ostad pileti netist ette ära. http://home.transport.co.th/en.html
Saad pileti Mochit bussijaamast nende putkast väljasõidu hommikul kätte.
Kusagil kell 8.00 läheb buss välja, ~kell 11,00 piiril.
Seal siis terve bussiga piiriformaalsused. Enne buss edasi ei liigu kui viimane reisija on oma asjad korda saanud. Meil läks sisi piiril ca 3 tundi. Kuna oli netiviisa olemas, oli vaid kahes järjekorras vaja seista. (tempel maalt välja ja tempel maale sisse). Teised seisid veel lisaks ka viisa järjekorras. Meie sel ajal jõime külma õlut ja jalutasime piiril asuvates kasiinodes ringi.

Kell 18.00 Siem Reapis kohal.

ca 25 euri
sisaldas bussis ka väikest söögi-joogi pakikest ja reisisaatjat.

Mõni aasta tagasi sai kohe lennujaama lähedal olevast bussiterminalist sõidetud minibussiga piirile, teiselt poolt piiri teise bussiga edasi. Ca 8 tundi koos piirijamaga. Kokku 180BHT+10$.

Tänud vastamast :) me vōtsime bangkoki lennujaamast minibussi, kuna punt oli suur 8 inimest. Maksma läks meil 4300 THB cambodia piiri juurde, kuigi oleks odavamalt saanud ( pärast üks pakkus 3500 THB eest, aga meil oli juba makstud ) Minibussiga on hea, sest saad ise peatusi teha siis kui soovid:) ajsliselt sõitsime sinna koos mitmete pausidega umbes 3 tundi