Barcelonast laevaga seiklema

oleme teel barcelonasse ja jääme nädalalõpuks sinna, mis võimalused oleks seal käija mitte lennukiga näiteks ibizal või mallorcal saan aru et laevaga kuna vee peal käija ei oska aga ehk keegi oskab jagada infi natuke täpsemalt.., oleks tänulik, võiks rääkida msn-is kuni kella 23-ni, siis lahkume virtuaalmaailmst..., gracias..., amigos... lihunik8@hotmail.com

Kui vee peal käija tõesti ei oska ning ibiza või mallorca vahelist meretee jäätumist (mis võimaldaks vee peal käija) ära oodata ei malda, siis minu soovitus oleks proovida mustlase pisaratega. Võta kolm tilka enne magamaminekut. See aitab. Vahepeal soovitaksin aga tutvuda eesti keele grammatikaga. Oma kirjatüki ette näitamisel saad kindlasti raamatupoes soodustust.

.. ega ma ei oodanudki normaalseid nõuandeid, tundub et see trip.ee on muutunud tähenärijate paradiisiks, võiksid kylastada perearsti ja lasta end kontrollida, see kes tahtis sai minu mõtest aru ja ei tee ennast nii nõmedaks nagu sina...:(

Ja mustlase pisaraid võta kell 22.30, mitte varem!

Mina ei ole õel ja soovitan minna ryanairiga (www.ryanair.com), näiteks Giornast (Barcelona lähedal, bussiga mingi 10 eur?) Ibizale maksab pilet 2. juunil 34 eur koos maksudega, tagasi 11. juuni näiteks ainult 23 €. Muidugi, kui teil on väike pagas. Laevaga on väga kallis, ei soovita.

Alati võib ka sadamas jahte hääletada (tuntud raamat "Üks segikammind reisipäevik"), aga see ei ole vist väga efektiivne. Edu!

Lihunik77, sa võiksid aru saada, et kui sa normaalselt ei kirjuta, siis ei kutsu sellisele küsimusele üldse ka vastama. Miks ma peaksin andma nõu inimesele, kes ei oska kasutada suuri tähti, kirjavahemärke, ei tea, et sõna käija ei ole üldse tegusõna jne? Äkki ta ei oska selle nõuandega midagi pihtagi hakata...

Aga üldiselt, kui sa tahad lihtsalt nädalavahetuseks Barcelonast Ibizale laevaga minna, siis vaata nende kahe koha vahemaad ja mõtle, kui suur osa nädalavahetusest kulub laevasõidule ja kui palju saad kohal olla. Ma pakun, et 1 sõiduks ja 1 kohal, ei tasu vist ära.

Aga kui tõesti huvi on, siis soovitan vaadata sellist firmat nagu www.balearia.com

Ma ise ka ei tea, miks ma üldse vastama vaevusin :)

Lihunik77, ära saa kurjaks. Alati on neid, kellele jääb õigekiri ette. Vaata www.balearia.com või www.trasmediterranea.es. Lennukitest (kuigi neede sulle vist ei kõlba) lendavad sinna clickair ja vueling (Barcelonast).