Bergamo - majutus ja liikumine lennujaama

Olen septembri keskel ühe öö enne tagasisõitu Bergamos. Palun, kas keegi oskab soovitada normaalse hinnaga hotelli, mille asukoht võimaldaks hommikul kiiresti bussiga lennujaama pääseda? Vaatasin, et hotellide trasfeerid on 20 eurot.....Buss kindlasti ju odavam. Ja kuidas sealne bussiliiklus on? Täpne või pigem mitte? Lennuk läheb hommikul 8.40, mis tähendab, et 7.40 või isegi varem peaks olema lennujaamas. Kas nii vara bussid üldse liiguvad? Tänud ette nõuannete eest!

Bussid hakkavad sõitma hommikul kl 5, pilet maksab 2€.

0
0

no mina ise ööbisin sellises kohas http://www.centralhostelbg.com

on odav (võrreldes hotellidega), muidugi lihtne - samas kõik vajalik oli olemas - WC/dušš toas ka. Bussipeatus, kust bussid lennujaama lähevad paari minuti kaugusel, sõit võtab miski 15 min aega. Üldiselt on bussiliiklus ok, st enam-vähem täpsed, sõltuvalt muidugi liiklusest. No 5 minutit võib ikka hilineda :D
Bussiinfo http://www.atb.bergamo.it/ENG/Default.aspx?SEZ=2&PAG=126&NOT=257

0
0

Kas oskab keegi öelda, et kas ka lennujaamas on bussijuhilt võimalik piletit osta või ainult automaadist.

0
0

Ainult automaadist. Kui paar päeva oled (isegi ühe päeva puhul), siis tasub see 72h turistipilet osta. Sellega saab "ühe korra" lennujaama ja tagasi sõita, kurat teab kuidas nad seda kontrollida kavatsevad.

Bussijuhid on kohati hämmastavad rallimehed (eriti öösel läbi vanalinna värava tuisates, mis ongi enamvähem täpselt bussi ristlõike suurune).

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased