Berliinist Pariisi?!

Plaanis on lennata Tallinnast Berliini ja sealt edasi sõita häälega Pariisi. Kas kellelgi on kogemusi või nõuandeid, kuidas või kuhu peab minema Berliini lennujaamast, et saada kõige paremini hääle peale (mõni kindel bensujaam vms)? Lennuk maandub Berliinis 23:00, mis on päris hilja. Võib-olla on targem leida varjualune ja alustada hääletamist hommikul?

Ma olen Berliinist häälega Pariisi tulnud küll. Terve päev kulus selleks. Alustasin hommikul kell 10 ja jõudsin Pariisi öösel kell 1. Võimalusi on mitmeid, ma sõitsin kuidagi läbi Luksemburgi, kül sa hakkama saad. Kui sul head kaarti ei ole võib Saksamaal Dortmundi, Bonni, Dusseldorfi juures keeruliseks minna, sest see on uks tihedamalt asustatud piirkondi Euroopas ja kiirteesid on seal suhteliselt väiksel alal rohkem kui kogu Hispaanias. Soovitan sul sellest piirkonnast ringiga mööda minna, on lihtsam.

Kui Pariisi jõuad, võin ma sulle linnaekskursiooni teha, või lihtsalt ühe napsi näiteks. E-mail: [email protected] Tel: +33 6 83 67 41 09

0
0

Eeldan, et saabud Schönefeldi lennujaama. see on päris lähedal kiirteele nr113 teoreetiliselt saaksid alustada juba kusagil seal mõnel pealesõidul ja paluda ennast kusagil parklasse või tanklasse viia. Aga väga oluline on, et sa ei sõidaks teest nr10 mööda, muidu pead hakkama tagasi seiklema. ise olen selle kunagi läbi elanud, et lasin ennast õigest kiirtee otsast mööda viia just seal samas berliini ringil. see lõppes 15km jalutuskäiguga 25kg seljakotiga, et õigele teele tagasi saada.

Ühinen eelkirjutajaga ruhri piirkonna suhtes. Dortmundis olen pidanud läbi kibuvitsapõõsaste ja üle okastraataedade vedama ennast, et valelt teelt minema saada. Kölnis olen pidanud metsikult jalutama, et üldse mõne kiirteeni jõuda ning teine kord (jah, mul õnnestus 2 korda sama viga teha ja Kölni sisse hääletada) põhimõtteliselt põlvili paluma, et mind linnast välja viidaks.

Samuti on päris keeruline Priisist välja saada (ses suhtes, et kusagil peripherique kandis autole saada) olen Pariisist Belgia poole hääletades ligi 14h oodanud, et peale saada.

Sul on absoluutselt kindlasti vaja head kiirteede kaarti, eriti saksamaa jaoks, ja just sellst, kus on ka tanklad peale märgitud. Samuti oma mingit u 100Eur suurust rahatagavara, et kasutada kohalikku ühistransporti, et kui sa peaksid kusagile suurde linna sattuma, saaksid sealt linnalähirongidega kusagile väiksemasse kohta lasta ennast sõidutada.

0
0

Suured tänud, abiks info! Kas oskate öelda, kust võib sellist kaarti saada? Kas lennu- või bensiinijaamast on lootust leida?

@ootoot - tänan lahkuse eest, panen su andmed kirja.

0
0

kaardi saad eestis enamvähem igast supermarketist u 300 krooni eest. tee enne kohapeal lahti ja kontrolli, kas ikka on bensujaamad peal kiirteedel. lennu- ja bensiinijaamade kohta ei oska öelda, viimastes võib isegi leiduda, ma arvan.

0
0

JD, kui pead arvestama 100 EURiga, kas siis kiirem ja odavam poleks rongi või lennukiga minna?

0
0

Aga kui sa seda raha kulutama ei pea, siis on sul 100 Euri rohkem;) Lisaks - hääletamine on omaette elamus ning laseb sul maa(nteede tegelikult) ja inimestega hoopis omapärasel moel tutvust teha.

0
0

I know i know. omal ajal isegi hääletatud 13 tunniga läbi Saksamaa. parajalt freaky kogemus.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased