BHUTAN -draakonimaa

BHUTAN on suletud kuningriik Tiibetis erakordse looduse ja vaeste inimestega. Oleme umbes 10 reisiselliga planeerinud reisi NEPAALI kaudu 2020 aasta aprillis. Kuna riiki ei pääse ilma reisijuhita, siis on meil olemas Nepaali turismifirma reisi korraldajana. Tuleb arvestada umbes 3500 euroga koos GATAR lennuga Kathmandusse.

Kas on reisihuvilisi sellist eraviisilist trippi kaasa teha?

Vaeste inimestega suletud kuningriik Tiibetis.... :D
Sa ikka tead, kuhu sa inimesi kutsud ? Kuidas see kuningriik Tiibetisse sai ? Poliitiliselt, geograafiliselt ?

Inimesed on seal rikkad vaimult ja õnneindeks on kõrge. Majanduslikult ei saa ka riiki vaeseks pidada, kui rahvas on toidetud ja õnnelik. Haridus ja arstiabi on tasuta. Mis see GATAR lend on ?

Kindlasti saab väga kihvt reis olema, kui omavahel sobitakse ja jagatakse ühiseid vaateid. Qatar Airways on Q-tähega, aga vigu kiiresti kirjutades ikka juhtub.

Hbert sa loed tiiu01 mõtteid, või oled ta suuvooder ?

Edastatud info põhjal juba on kihvt reis ja kui valida sinna veel inimesed, kes jagavad samu vaateid, et sõita vaesesse Tiibeti kuningriiki GATARiga, siis tuleb veel kihvtim reis... :D

Kas me keelame nüüd kirjavea teinud ja mingi riigi elanikke vaeseks pidavatel inimestel reisimise ja kaaslaste kaasamise? Oleme ikka tolerantsemad ja jätame inimestele nende vabaduse väljenduda ja arvata.

Keda Bhutan huvitab, siis orientalist Martti Kalda on teinud Vikerraadios sarjas “Hommikumaa vägevad” Bhutanist loengu. Leitav Vikerraadio arhiivist. Soovitan kuulata kogu sarja, kui aega on.

Kus sa minu postituses keeldu näed ?  Mina ei tea, mis gatarist jutt käib ja tahan seda teema algataja käest teada. Samuti seda, kus pärineb teadmime, et Bhutan on Tiibeti vaese rahvaga kuningriik ? 

Jajah, püüame kuidagi hakkama saada

DrRock, milleks taoline 'laialivenitatud', sädelev iroonia? Saime juba esimesest postitusest aru, et sinu puhul on tegu tõsise guruga.

Faktid selgeks, sihtkohariigi ja reisi suhtes, kuhu lugejaid kutsutakse