Blokeeritud pangaarve?

Oletame, et inimesel on Eesti pangaarve arestitud kohtutäituri poolt. Ühesõnaga deebetkaarti ning netipanka kasutada ei saa. Aga kui avades Austraalias kohalikus pangas uus arveldusarve ning pangakaart/krediitkaart kas need piirangud laienevad ka sinna? Ehk oskab keegi midagi öelda, aitäh. . . . Palume tulevikus kirjutada riiginimed suure algustähega! Seekord parandatud.

Trip.ee

Eesti kohtutäitur saab tegutseda ainult Eestis, nii et sinu Austraalias, Ameerikas või Aafrikas asuvale pangaarvele ta ligi ei pääse.

Asja teine külg on, et tänapäeval on mitmed debitoorsete võlgnevuste sissenõudmisega tegelevad organisatsioonid rahvusvahelised. Panevad sind sinu uuel asukohamaal musta nimekirja ning vähemalt laenude ja krediitkaartidega on ühel pool. Sina ise muidugi teisel pool.

Keegi ei anna sulle Aus krediitkaarti kohe. Sellega laheb Au aega. Algul avad endale savings arve,kuhu laekub sinu raha ,siis mingi aja parast pank teeb sulle ettepaneku avad krediitkaart...vaikese summa peale. Hiljem need pakutavad summad jark jargult suurenevad ,kui sa kogud endale credit history`t.

No mida p...et. Miks peaks trip.ee vahendama teavet inimesele, kes on tekitanud endale kodumaal probleeme, muus maailmas krediidi saamiseks. Ei näe põhjust.

Teema lukus!