Bogotast Limasse

Kas keegi oskab soovitada soodsat varianti Bogotast Limasse saamiseks? Oleks soov Machu Picchule minna. Leidsin vaid lennupiletid hindadega 400-500$. See on aga kallis.

Alati on võimalus(Ormeño?) (buss) Bogota > Lima. Sõit kestab 3 päeva, ca 150 dollarit 1 ots. Soovitaks ainult kogenud ja kannatlikule seljakotirändurile :)

Kui on aega, tahtmist ja keeleoskust ringi vaadata, siis võiks ju minna (lennuk) Bogota > Leticia > (paat) Iquitos > (lennuk) Lima > Cuzco. See ei tule rahaliselt odavam, kuid annab võimaluse rohkem näha.

Tere,
Ma just tulin sealt, aga sõitsin teistpidi - Limast Colombiasse. Lendasin Laniga 212€ eest, tax included. Ilmselt peaks vastupidi sama hinnaga saama. Enda pileti ostsin 10 päeva ette, nii et eriti suurt tungi ei ole. Kui LANiga head hinda ei saa, võib vaadata ka www.taca.com või Copa Airlinesi. Avianca sõidab ka mumeelest.

Limast Cuscozze on mõistlik lennata. Bussiga sõidab 22-24h, lennukiga 50 min ja hind on paarkümmend eurot kallim (www.taca.com)

MP-le võta kaasa kehtiv ISIC, pileti on kaks korda odavam. Samuti on mõistlik rongipiletid Aguas Calientesesse ära osta. Kõige odavam 1 suuna pilet 35 USD. Kui oled budgeti peal, sõida minibussiga Cuscost Ollentantambosse ja siis sealt rongiga Aguas Calientesesse. Cuscost väljuvad rongid on kallimad.

MP-le on kindlasti mõtekas minna esimeste seas, 6-8 ja 8-10 lastakse 200+200 Wayana Picchule ronida, sealt on supervaade allasuvale MP-le.
Mõnusat reisi!

Kas see paat ei stardi mitte Tabatingast? Ehk küsimus selles, et ega seal ommeti Brasiilia viisat vaja pole?

Vastan ise. Laev väljub hommikul 5 paiku Santa Roosast kuhu on mõtekas õhtul minna ja Peruusse siseneda. Paat Leticiast sinna 3000 nägu. Iquitose pilet sai ostetud Tabatingast 4 päeva enne starti. Viisat polnud vaja.