Bonnist Frankfurt'i lennujaama

Tere

Palun soovitusi kuidas kõige MUGAVAMALT Bonnist saada Frankfurti lennujaama!

Olen lapsega Bonni Ülikooli Kliinikumis ja vaja jõuda 27.01 Frankfurti, et Lufthansa 20:55 lennule jõuda.

Kas keegi oskab anda head nõu, kuidas seda teostada? Või on keegi kohalik elanik või kellegi tuttav nõus äkki mingi summa eest meile küüti pakkuma?

Kuna lapsel oli operatsioon eelmine nädal siis ta ise liigub minimaalselt, lennujaamas ootab meid ratastool Lufthansa poolt.

Takso raudteejaama ja DB rongiga otse FRA lennujaama. Ka neilt on võimalik saada abi erivajadustega inimestele. Tõenäoliselt on sõit sujuvam ja mugavam, kui autoga.
Jayride.com pakub takso hinnaks alates 329€ kahele.

1
0

Rendiauto ei ole valikus? Rentalcars näitab koos ühesuunatasuga hinnaks alates 100 eurost keskmiselt.  See on ühe päeva hind-24h.

Mõned tasud sinna lisanduvad. Vähemalt olete sõltumatu teistest ja saate vajadusel oma soovide järgi peatusi teha.

Võimalik, et toovad auto lisatasu eest ka kohal, selleks loomulikult tuleb otse rendifirmaga kontakteeruda.

1
0

jaanusm infole lisaks veel seda, et Bonni raudteejaamas on võimalik tellida tasuta ratastooliteenust, millega oleks võimalik laps ratastoolis taksost rongile toimetada: https://www.bahnhof.de/bahnhof-de/bahnhof/Bonn-Hbf-1020624, kontaktid vt Mobilitätsservice menüüpunkt. Broneerida tuleb hiljemalt eelmisel õhtul kl 20. Enamik ronge Bonnist Frankfurdi raudteejaama on ümberistumisega, alternatiiv on sõita taksoga Bonn/Siegburgi raudteejaama, kust läheb rohkem otseronge, nt 18.18 rong, mis jõuab lennujaama kl 19.09. Ka seal raudteejaamas on olemas ratastooliteenus:  https://www.bahnhof.de/bahnhof-de/bahnhof/Siegburg-2FBonn-1038514

3
0

Suur aitäh variantide, eest. Rong ei tundu tõesti  niimoodi üldse hull variant olema. Uurin homme edasi. 

Veel pidi mingi selline "ühing" vms olema nagu Malteser ja nendega üritan ka homme suhelda.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased