Bookinghouse Piletid

Tere.

Oskab keegi öelda kuidas saab Bookinghousest ostetud piletid kätte

Saadetakse meilile, prindid välja.

Milleks neid pileteid ilmtingimata välja on vaja trükkida? Piisab ID-kaardi või passi näitamisest.

Printida saab näiteks ka raamatukogus ja koopiafirmades. Kui reis Aasiasse/Aafrikasse peaks kindlasti välja printima, sest paljudes lennujaamades ei saa isegi lennujaama sisse ilma paberil piletita. Igale poole pole meie elektrooniline värk jõudnud :)

Et lähen lennujaama id kaartiga ja ongi kõik v

Alati saab ka telefonist näidata kui passist ja bron nr. kasu pole. Tavaliselt dokumendist piisab :) Aasias lennujaama sisse saab ka telefoniga piletit näidates, kui selline võimalus on, siis pole vaja paberit raisata:)

Hääletajaga selles plaanis päri, et Aafrikas kehtib lennujaama sisenemiseks ikka see vana hea paber (Etioopias nad seda ei nõua). Aasia lennujaamades justkui juba sama sajand, mis meil.

Ilmselt on nii Aasias kui Aafrikas erinevaid kohti, kuid Aasia puhul mõtlesin mina näiteks India peale, kus paberist piletit oli vaja selleks, et saada nii lennujaama kui selleks, et saada tasuta bussiga ühest terminalist teise (New Delhi). Samuti olen suhteliselt kindel, et paberist piletit oleks vaja ka näiteks Katmandu lennujaamas. Eelmine aasta nõuti paberist piletit ka mitmetes erinevates Filipiini lennujaamades.

Samuti nõuti minu käest Abu Dhabis pileteid Frankfurt-Tallinn, enne kui mind lasti Frankfurdi lennule, sest see, et Eesti Euroopa Liidus on, pole just igal pool teada fakt.

Aafrikas on lausa nii hull, et koju lennates Ugandast nõutu minu käest pileteid millega olin Aafrikasse tulnud (ei tea midagi, äkki illegaalne immigrant) - õnneks olid mul need olemas. Samuti nõuti edasilennupileteid Istanbulist, sest mul Türgi viisat passis ei olnud (see neid väga ei huvitanud, et eestlastel on Türki sisenemine viisavaba).