Boonusmiilid SAS vs LH

Sõbrad,

Lendan Lufthansaga Helsingist Caracasse. Kuna nii LH kui ka SAS on Star Alliance liige, oleks boonusmiile võimalik koguda nii Lufthansa Miles & More kui ka SAS EuroBonus kaardile.

LH leheküljel on kirjas, et S klassis teenib reisija ülalmainitud edasi-tagasi lennuga boonuseks 6520 miili, kuid SAS lehelt ei õnnestu leida, kui palju saaks sama lennu eest EuroBonus punkte.

Tänan ette, kui keegi oskab aidata leida koha, kust teada saaksin, kui palju EuroBonuse miile teenin LH-ga lennates.

Tänan!

Eurobonuses ei teeni miile vaid mingi konkreetse punktisumma, mis sõltub regioonist kuhu lendad ja klassist, kuhu pilet bookitud on. Kasutada saab ainult ühte lojaalsuskaarti, seega pead ise otsustama kumba kasutama hakkad. SAS'i kaart kehtib ka Estonian Air's ja muudes Star Alliance'i firmades. Kui on aegajalt lendamist ka EA'ga, siis soovitan SAS'i punkte koguda. LH kaardi kohta ma täpset infot ei oma, kuna ei mul pole seda. Olen LH's kasutanud alati SAS'i kaart, kõik on toimind, punktid jõudnud kiiresti kontole.

LT, tänan vastamast.

Leidsin lõpuks koha, kust näeb, umbes kui palju SAS punkte LH lendudega teenida saab (täpseid numbreid pole välja toodud). Teistele võimalikele huvilistele teadmiseks ka link: http://www.flysas.com/et-ee/ee/EuroBonus/Spend-earn-EuroBonus/Airlines/StarAlliance/Lufthansa/

Arvesta 1 ots kuni 1000 punkti siis, sest sul on pilet low economy. Ise lendasin samas klassis New Yorgist Frankfurti ja sain 900 kopikatega. Helista SAS eesti teenidusnumbrile ja kui seal oma bookimise nr ütled, siis öeldakse vist täpne summa.

Saada kuu peale need Lufthansa ja SASi üliihned süsteemid ja hakka BMI'le hoopis koguma seni kuni Lufthansa nende DIamonc CLubi likvideerinud pole. 6500 miiliga saab seal juba miles + cash edasi tagasi lennu Lääne-Euroopasse.

http://www.flybmi.com/bmi/en-gb/loyalty-programmes/diamond-club/ways-to-spend-miles/bmi-and-star-alliance-flights.aspx

Snoop,

Tänud, uurin BMI pakutavat.