Boracay Island, Filipiinid

Tere, kas on keegi sel kenal saarel käinud? Millised on muljed ja kustkaudu oleks kõige soodsam sinna lennata? Kas keegi sinnakanti minemas?

Meie läheme jõuludeks Filipiinidele. Jätsin nimelt just Boracay saare välja, sest saar pisike ja turistide poolt ülerahvastatud ja muidugi hinnad vastavalt sellele kallid. Lähen Cebule ja sealt Boholile, mis ka kuulus oma valgete liivarandade poolest. Kõige soodsam oli finnairiga Hong-Kongi ja sealt Cebuga edasi.Mina sain pileti edasi-tagasi 10500.- TL-HEL-HK-CEBU. Nüüd hinnad juba tõusnud. Aga edu Sulle.

0
0

Boracay White Beachil on tõesti väga ilus liiv ja ka meri on sinisest sinisem. Nõus, et turistid on selle koha juba leidnud ja ehk seetõttu väärtus kahanenud.

Mõni aasta tagasi käisime ja meile jättis kustumatu mulje Palawani saar oma eheduse ja sõbralike inimestega. Julgen soovitada. Filipiinide reisipäevik piltidega

0
0

Boracay

0
0

Oskad ehk öelda kas Boracay on väga üle rahvastatud (turistide poolt) novembri esimene pool? Ma praegu veel ei ole otsustand kas Boracayle või Palawan (El Nido Miniloc või Lagen island). Saan aru, et neid eriti võrrelda ei saa, ühes on hull melu ja teised rohkem vaiksed paradisi saared. Ma olen seni ainult Batangases käind sukeldumas (rohkem pole olnud töö kõrvalt aega ja see Manilale kõige lähem norm koht) aga seekord peab mingit tegevust lisaks ka vaatama mida naisega koos teha saab.

0
0

Boracay ei ole üle rahvastatud, isegi mitte kõrghooajal kui siis võib olla White beach. Seal on rohkem turiste, aga see ainult on üks rand kümnest ;) Ülejäänud rannad on kaa väga ilusad ja kus mõnes rannas isegi ei kohta terve päeva jooksul ühtegi turisti. Olen ka varem kuskilt foorumist lugenud et keegi mainis et Boracay on turistide poolt üle rahvastatud jne jne. Ma arvan, et see sõbrake kaugemale White Beach´ilt ei jõudnud, rummi koks White Beachil ju ainult 50 peesot. :)

Tervitades,

Madis

0
0

Kas sa võiksid kirjeldada mis ilmad on Filipiinidel novembri esimeses pooles, vihmahooaeg, päikseline?

0
0

Novembris on päiksepaisteline ;)

0
0

Meie oleme sõbrannaga mõelnud, et tahame minna Boracay saarele, kui juba minna, siis pikemaks ajaks. Aga alles veebruaris. Kellel endal on plaan ka sinna minna, võiks minuga ühendust võtta: [email protected]

0
0

Kuidas seal märtsis ilm on?

0
0

Ka päikesepaisteline ;)

0
0

Ilusat elu teile seal, mul küsimus, kas Kristjan on sinuga ühendust võtnud, me ei ole midagi kuulnud ja oleme veidi mures, las annab endast märku, et me teame, kas kõik on okey. Ütle talle, et Narva mnt. muretseb ja ootab infi millal piletid ära osta, et liikuma hakata.

0
0

Ok ütlen edasi. ;)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased