trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Oleneb mida tahta, ise olles saarele autoga ringi peale teinud soovitaks külastada Monte Cristit, Puerto Platat, Cabaretet, Samanat, Punta Canat. Allapoole ronida väga pole mõtet Santo Domingo jne võib vabalt vahele jätta.

Soovitan hotelli valikut tehes Senegambia Beach Hoteli või mõnda teist selle lähedal. Selle hotelli ümbruses on kõik valik, poed, parimad piirkonna restoranid, ööklubi, reisibürood, med.punkt, politsei jaoskond jne.
Mujal Gambias sellist ´combot´ ei leia. Euroopast tulnud inimesele on see kindlasti parim ja mugavam lahendus. Kui pikem minek siis kindlasti võiks külastatada ka Gergetowni ja Senegali national parki.

Kas kohapeal auto rentimine on pigem mõtetu tegevus ja soovitate ikka netis ette ära broneerida? naabersaarel Dominikaan oli küll kohalike ´pakkujaid´ väga palju.

Kas keegi on viimasel ajal ka seal reisil käinud? ootaks muljeid?

Ostaks sellise asja kui kellegil üle on?

Ostaks sellise asja kui kellegil üle on?

Ostaks sellise asja kui kellegil üle on?

Kuidas on kogemused broneeringutega netist. Olen kuulnud et ei soovitata otse TAM kodukalt broneerida kuna võib juhtuda et kui lennujaama jõuad siis broneeringut enam ´ei ole´

Ja kuidas läks, ning mis hinnaklass oli?

Maksudest lugesin ja olen aru saanud et sinna ongi mõtekam USD kui EUR kaasa võtta?

Esimese nädala viibiks Puerto Plata - Sosua - Cabarete piirkonnas, teisel plaanis auto rentida ja Punta Cana - Santo Domingo jne piirkonnaga tutvuda.

Marxiuse soovitustest katsun ka lähtuda ehk siis veemaailm, rummitehas, vaalad jne

Tänud, ise ei olnud veel seda kohta leidnud ;)

Teab keegi ehk mis ettevõtte lennukid Dominikaani ja Jamaica vahel sõidava? Oskab keegi soovitada?

Paar küsimust tekkis sesoses läheneva Dominikaani reisiga. Kui lihtne v raske on sealt saada Haitile ja Jamaicale? Ja kas nende külastuseks on vaja ka viisat?

Suht külmavõitu ja julm tuul seal hetkel.

Eilse seisuga pole Sharmis rahutustest enam üldse midagi kuulda. Pigem saab naljatledes Kairo ekskurisiooni hinda küsida.

Mis ilm seal märtsis-aprillis üldjuhul on?? Kas tasub selleks ajaks sinna hiilida??

Et ega Cebult mõni laevaliin vms ei lähe ülespoole???

A mis oleks mõitlik hind taksoga Cebult Matcanile sõidu eest maksta??

Palju seal normaalses ( alates 3tärni ) hotellis öö ca maksab??

Saan aru, et ilmselt kõige targem on lennata esimese hooga Hong-kongi ja siis sealt nt CebuPacificAiriga edasi, kas siis Cebusse v Manilasse.

Ega keegi pole juhuslikult Gambiast Capo Verdes proovinud käija???