Brasiilia-reisi korraldamine; lingid transpordi ja öömaja broneerimiseks

Olemas on lennupiletid Brasiiliasse juunikuus, saabumise ja tagasisõidu vahele jääb päev alla 2 nädala. Teame küll, et sellise hiiglasuure maa jaoks on see häbematult lõhike aeg, kuid midagi peaks nõudma ka selle ajaga ära vaadatud. Tahaks minna Amazonasele ja dzhunglisse, teha rohkem loodusreisi. Suurlinnaga tutvumine võib toimuda Sao Paulosse saabudes ja tagasi minnes. Andke nõu: Mis on need veebisaidid, kust saaks broneerida lennud Sao paulost loodusreisi ossa ja pärast Sao Paulosse tagasi ning kust saaks broneerida öömaja. Tahaksime asjad ära korraldada ja ära maksta enne kui Brasiiliasse jõuame, et kohapel võimalikult vähe rahaga asjatada. Igasugu head soovitused on oodatud.

Panen siia mõningad vihjed. Olime kümnese seltskonnaga Brasiilias möödunud sügisel. Kohal olime 17 päeva ja selle ajaga käisimel äbi järgmise marsruudi. Frankfurt - Recife - Cuiaba (Pantanal) - Iguassu - Rio - Salvador - Frankfurt. Võtke Brasiilia kaart ette ja siis saate ettekujutuse. Kindlasti on Pantanal väga hea. Tegemist siis maailma suurima märgalaga, kõikvõimalikud linnud, taimed, kaimanid jne. Super on see, et seal ei ole mingit mobiililevi, majade ei ole telerit jne, igatahes super. Kohal olles lendasime TAM lennukitega. Selleks olime eelnevalt broneerinud ja maksnud Brasiilia lennupassid, samuti näiteks Pantanali paketi. Seda kõike tegime läbi USA-s asuva firma www.brol.com. Soovitan soojalt, asjaajamine kiire ja korrektne ning ei olnud mingeid halbu üllatusi. Kindlasti tasub minna ka Iguassu kuulsate jugade juurde - neid saab vaadata nii Brasiilia poolelt, kuid meie käisime ka terve päeav Argentiina poolel. Iguassusse bronnisime ette küll majutuse, kuid reisid ostsime majutuskohast. Elasime väga mõnusates hostelited - nii Iguassus, Rios kui Salvadoris. Vähemalt need hostelid, kus meie elasime olid oma tasemelt samad ja isegi paredmad, kui näiteks harmi 4* hoteelid ja hinnad vägagi head. Igatahes olen valmis veel teie küsimustele vastama ja nõu jagama.

Küsin raha kohta.Millist valuutat soovitad kaasa võtta ning kas tavalise deebetkaardiga pole midagi teha,ainult krediit? Äkki oskab keegi soovitada öömaja Sao Paulos?Plaan ainult üks öö olla,siis edasi lennata.Tänud

Meie ostsime Tavididst riaale, kaasas olid nii deebet- ja krediitkaardid. Kõik kaardid toimisid ja samuti võtsime ka kohal olles välja sularaha. Automaatidega peab nats ettevaatlik olema - mõne panga puhul tuleb kaart masinast välja võtta ja alles siis saab raha. Algul ajab selline süsteem natukene segadusse. Enamuses kohtades saba kaartidega maksta, isegi turul ja suvalises mahlaputkas. Kuna Sao Paulos ei ööbinud, siis ei oska soovitada. Oma Rio, Iguassu ja Salvadori hostelid bronnisime selle lehe kaudu - www.hostels.com.

Tere AC kas oskaksid mainida ka hostelite nimed kus ööbisite? või weebisaidid? lisa ka lennupassi weebisite

tänan

Hetkeseis Brasiilias http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=327801 Brasiilia põhjaosa mudalaviinid ja tugev vihm on koduta jätnud üle 186 000 inimese ning ametnike andmeil tapnud 19 inimest.

Hetkel leidsin www.brol.com-ist parima hinna 585 USD. Kas sa said sarnase hinna või hinnad muutuvad hooajati?