BudgetAir-ga Taisse

Kas kellelgi on kogemusi antud organisatsiooni kaudu piletite ostmisel? Hetkel Phuketisse minekuks pakuvad vaieldamatult kõige paremaid lennupileteid (minek Detsemberis). Googledamine väga tulemusi ei andnud, otseselt negatiivseid kogemusi ei suutnud kusagilt välja lugeda. Ehk keegi oskab midagi kosta nende kohta.

http://www.budgetair.co.uk/

Tänud ette!

Puht huvi pärast, mis see hea hind on, mis lennufirmaga ja kustkaudu? Kui minek detsembris, siis kas ei oleks mõtekas oodata soodukaid, mis tulekul?

Hind ca 880 eur-i inimene ja lend Tallinn-Amsterdam-Bangkok-Phuket. Ma ei usu, et siin midagi head tuleb. Pigem arvan, et need hinnad kerkivad ja päris viimase minuti pakkumiste peale ka ei taha minna, kuna kuupäevade osas paindlikust ei ole.

Kuna täpsemalt detsembris?
Võib olla saab odavamalt:
Näiteks 04.-18.12.12
Sky24.ee pakub Helsingi-Istanbul-Bangkok 673 eur (edasi-tagasi, Turkish Airlines) ja sealt edasi mõne odavlennufirmaga + laevapiletid(48 eur).

Lennufirma kodulehelt ostes sama hind.

4.dets minek ja 22. dets tagasitulek

Tourest hakkab sel reedel, oota vähemalt see ära.

Finnmatkatega oli otse Helsingist Phuketisse viimati 645euri:) Tourestile pidid põhiliselt tulema suvereiside pakkumised Türki ja Kreetale jmt. Eks näis, see ju kohe käes. Osadel firmadel on messipakkumised juba väljas ka. Tai lennud pidavat praegu niigi väga täis olema.