Bulgaaria Sunny Beach

On keegi käinud? Kuidas on ööelu ja hindadega? Mitmeks päevaks on mõtet minna?

3 päeva tagasi tulin just tagasi nädalaselt puhkuselt. Ööelu on kahtlemata üks parimaid üldse, hinnad allärgnevad:pooleliitrine õlu rannabaaris 1€, 2 kokteili ( kõige kallim oli long island ice tea ) 4€. Lisaks on seal veepark ja lõbustuspark, mõlemad väga taskukohaste hindadega. Rannas kui sellises siiski väga olla ei saa, pigem basseini ääres või siis baaris.Ööelu ise on väga korralik, kell 23 hakkasid massid alles liikuma, kell 2 öösel olid tänavad paksult rahvast täis. Ideaalne sihtpunkt noortele, kuigi absoluutselt igast vanusegrupist oli rahvast. Söögid olid kõik megaodavad- kebab 2€; restoranis praad 6€Transpordist nii palju, et soovitan igal juhul lennata Läbi london Lutoni Wizzairiga, ajad olid väga head ja kõik lennukid tuttuued. Esimesel öösel jõuab lend sisse 04:10, siis saad Bourgase lennujaama juures hotelli võtta 18€ eest ja hommikul 2€ eest kõhu täis süüa. Ise olin täpselt nädala ja see aeg tundus perfektsena. Bourgase ja sunny Beachi vahel käib buss - 3€ ( 6 lev ) ja maksta saab ainult sulas.  Tulles tuleb lend sealt välja 13:15 ja siis 14:55 Lutonis ja järgmine hommik Tallinnasse. Kokku lendasin 8h, otse oleks vist saanud 2 ja poole tunniga aga mitte iial ei leia ma ennast smartlynxi pardalt. Kui küsimusi, kirjuta julgelt sõnumisse.

1
0

Ja hotelli valikust tundus super Lion Sunny beach - teenindajad super, toit väga hea ja rajoon oli vaikne kuid samas 10 minutit jala peaväljakult.

0
0

Läbi helsingi norwegianiga otse leiab pileteid 150 euro kanti kui oled paindlik !tõesti odav ja lahe koht!Käisin mais kui hooaeg polnud veel käimas aga siiski oli palju rahvast!kindlasti kavatsen veel minna

0
0

Super! Aitäh vastuste eest!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased