Jaak Hallimäe

Reisihuviline, liitus Tripiga 7 kuud tagasi
1 meeldimist
0 postitust / 4 kommentaari
8 (1.3%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Läbi helsingi norwegianiga otse leiab pileteid 150 euro kanti kui oled paindlik !tõesti odav ja lahe koht!Käisin mais kui hooaeg polnud veel käimas aga siiski oli palju rahvast!kindlasti kavatsen veel minna

jah selles on sul küll õigus :D aga seal olen ma käinud ja ma isegi soovitan ja kavatsen kunagi tagasi minna,,,hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ja lennud lühikesed :)

türgi,bulgaaria? olen mõlemis käinud ja lähen bulgaariasse ka nüüd mais jälle!Reisikorraldajat ei kasutaks enam eelmine aasta proovisin bulgaariat...ei sobinud üldse mulle see jura!sõida bussi transfeeriga hotelli ja kui joppab viimane hotell marsruudil olema kolistad kuni 3 tundi...see kah ei sobinud et lennuaeg oli õhtul aga hotelli check out ju tavaliselt 12....maksin juurde et mitte kuskil fuajees passida!Edaspidi panen jätkuvalt oma reisid ise kokku või siis proovin ära ka soome reisikorraldajad!parimat!

Siin on sul uus probleem seoses kanadaga,sul vaja reisiluba kanada jaoks eraldi saada!!! See samalaadne nagu esta aga spetsiaalselt kanada jaoks!!!tean seda faktina sest tahtsin ise õele kanadasse külla minna ja minu jaoks oleks see olnud ulme bürokraatia!